Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyre többen szeretnek belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többen szeretnek belém, mit tegyek? Miért viselkedek így?

Figyelt kérdés

Próbálom minél rövidebben összefoglalni. Kérlek ne nézzetek beképzeltnek vagy önteltnek, amit írok, azt sokan megerősítették már, és csak azért mondom el magamról hogy értsétek a lényeget. (A negatív tulajdonságaimat, melyekből van bőven, csak azért nem vázolom, mert azokra úgyis csak "összejövés" után derül fény, tehát a kérdés szempontjából lényegtelenek. :D)


A probléma az, hogy napról napra egyre több férfit (azokat, akik a ugyebár a "Normális Nőt" keresik) "magamba bolondítok" (úgy, hogy közben barátom van). Ennek a magyarázata (kívülállótól idézek, de még így is kellemetlen leírni, nem akarom fényezni magam) az, hogy "túl" értelmes vagyok, intelligens, okos, "nagyreményű", sok dologhoz értek (művészetek - sok ágában tehetségesnek mondanak -, sport, háztartás, stb.), értem és művelem a humort, az életem sem volt épp átlagos, ezért (szintén nem én mondom) jóval "érettebb" vagyok a koromnál, külsőre kicsit sem vagyok k---ás (konzervatív anyám a megmondhatója, egy körömlakkért vagy sminkért kivágna hazulról), viszont így is szépnek tartanak. Mindemellett (és több "férfias" jellemző mellett, pl. nagyszájúság, kalandvágy, önállóság) maradt bennem egy nagy adag kislányos naivitás is abból a korszakomból, amikor még az összes fiú/férfi átnézett rajtam, és meg voltam róla győződve hogy soha senkinek nem fogok kelleni. Ez a naivitás, ahogy kezdtem "öntudatra ébredni", némiképp átcsapott kacérságba (habár még mindig akármin elpirulok), vagyis ma már szinte automatikusan flörtölök mindenkivel, aki vevő rá. Szintén a régi korszakomból maradt meg, hogy képtelen vagyok lerázni egy fiút ha már jóban vagyunk, leállítani, vagy elmagyarázni hogy vegyen már vissza. Így tehát sokszor azt veszem észre, hogy a görcsbe, ez már megint eldobta az eszét. Olyankor hibásnak érzem magam, és nem tudom mit kezdjek vele. (Pl. van olyan akinek menyasszonya van, és gyakorlatilag érzelmileg csalja, vagy sok olyan aki jóval idősebb nálam, szóval a "ki tudja mit remél" esetek, amik sehogy sem akarnak rendeződni.)


A dolog másik része (ha már idáig olvastad), hogy a flörtön túl eddig senkit se tudtam olyan igazi lángolással szeretni. Nagyon hamar belezúgok valakibe, de ha komolyodik, nagyon hamar ki is ábrándulok. De lett barátom, és elfogadom őt, szeretem, ahogy tőlem telik, jól megvagyunk. Csak mellette megy ez a folytonos "leskelődés" a többi férfi irányába, az olykor előforduló fellángolások (szégyellem is rendesen őket), a nem fellángolós szimpla "hülyítés", amit egyáltalán nem direkt csinálok, sőt általában hamar megundorodok az illetőtől (na meg magamtól), mikor észreveszem hogy ő már máshol tart. Összefoglalva: képtelen vagyok kezelni a saját érzelmeimet, és a "rajongókat".


Huhh. A kérdés tehát: mit tegyek, hogy megtanuljam kezelni az érzelmeimet, és a "rajongókat"? Hülyén hangzik, de hogy ne akarjak minden férfit meghódítani, és hogy ne hagyjam hogy belém szerelmesedjenek? És hogy ne szeressek bele hirtelen akárkibe pillanatnyi szeszélyből? Van erre valami jó orvosság? :/

Kérlek, segítsetek. Azt se bánom ha közben elmondtok mindennek.


19/L


(Ja, és privátot ne küldjetek légyszi. Van barátom! :'D)



2015. máj. 23. 12:32
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Pfff ez tényleg baromihosszú lett. Csoda ha valaki egyáltalán elolvassa. :D
2015. máj. 23. 12:34
 2/25 anonim ***** válasza:
Szeretlek!
2015. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Azért olyan túl okos meg intelligens nem lehetsz.
2015. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Az okos és intelligenst úgy értem, hogy nem okoz gondot tanulni és művelődni. De sejtettem hogy ez leírva nagyon beképzeltnek fog hatni. :)

A kérdésre tud valaki választ esetleg?

2015. máj. 23. 12:43
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Fiatal vagy és ha még flörtölsz is fűvel fával akkor miért csodálkozol, hogy nyomulnak rád? Nem ismered még a férfiakat szerintem, ha valahol lyuk lehetőséget szimatolnak akkor bizony megindulnak. Ez nem azt jelenti, hogy belédzúgtak :P
2015. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
leszel a feleségem?
2015. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ismerem azokat a férfiakat is. ;)

Olyan helyzetekről beszélek, amikor kizárt annak az esélye hogy lefeküdhetnénk, mégis hónapokon keresztül udvarolnak.

2015. máj. 23. 12:46
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszed minden férfi beléd szeret ahogy meglát? Nem hinném azok inkább kisfiuk lehetnek és közel sem férfiak...
2015. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
5ösnek igaza van.. De te ilyen vagy most ez van... Előbb utóbb jön egy pali akivel fordított lesz a helyzet, és ő nem vesz komolyan míg te majd meghalsz érte.. :D
2015. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Mennyire élvezed hogy nyomulnak? Az oké hogy jól esik neked ha több fiúnak is tetszel de mi van ha ki fogsz egy érzékenyebbet? Aki tényleg beléd szeret és téged akar? Utána megbélyegzed "zaklatónak"?
2015. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!