Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki lehet valakiből direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet valakiből direkt módon szeretni, ha muszáj még vele élni 1-2 hónapig?

Figyelt kérdés

Együtt élünk 3 éve 4.5 éves jegyeskapcsolatban vagyunk...

Sokszor átvert engem, csalódtam benne, de szeretem...

25F vagyok



2015. máj. 23. 15:59
 1/8 anonim válasza:
Bizony, hogy ki lehet én is ebbe a helyzetbe voltam barátom nem is olyan régen mindig arragondolj, hogy már egyedül vagy és a jövőbe úgy gondolja bele hogy egyedül vagy és sikerülni is fog nekem bevállt a szakítás abszolút nem viselt meg mire bekövetkezett.
2015. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb módszer, hogy lépni tudj, az ha örökké felidézed magadba azokat a pillanatokat, amikor hazudott, átvert téged, magadra hagyott a bajban, becsapott, nem segített a sok egyedül töltött idők, amikor mindig csak az ő igényei voltak, a tiéd sosem stb..egyszóval az igen fájdalmas megtörtént fizikailag lévő dolgok, nem azok amiket mástól hallottál, hanem amit te tapasztaltál. Amikor elgyengülnél, bevillantod magadba.


Ez az egész "móka" addig és arra elég, hogy lépni tudj tőle. A saját belső harcod, és lelki fájdalmadat neked kell csendesen megvívnod utána, ami lehet pár hónap, és lehet pár év is.

2015. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D ezekszerint nem egyedi az esetem...
2015. máj. 23. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen,aki szadista,az elviseli ezeket :)
2015. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nem szeretném már ezt elviselni egy percig sem... Jelenleg kényszer van. Még kell vagy 2-3 hónap, hogy önállósodjak, és ezt az időt úgy szeretném "hasznosítani" hogy kiszeretek belőle vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak.
2015. máj. 23. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb időt tölts a közös lakásban,legyél barátokkal,sport,szülőket látogasd meg stb,foglald el magad
2015. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hasznos válaszokat!!!

Várok további javaslatokat is :)) a Spotot már beiktattam újra elkezdtem gyúrni..

2015. máj. 23. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én is ebben a helyzetben vagyok, de egyszerűen én nem bírom elengedni... Pedig már sok fájdalmat okozott nekem. Mi még "csak" 3 éve vagyunk együtt és 1éve költöztünk össze, de kb. börtönben érzem magam és nem azért, mert nem enged meg dolgokat, hanem lelkileg csak egy kis részt tud kielégíteni. Nem tudom máshogy elmagyarázni, de ezt én így érzem.
2015. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!