Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy ha kiszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy ha kiszeret az ember valakiből (elmúlik a szerelem) de együtt marad a másikkal mert szeretni szereti és ragaszkodik is hozzá, akkor még valaha szerelmes lesz belé ha a kapcsolatuk javul?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 éve vagyunk együtt. Ebből több mint fél éve együtt is lakunk. Soha nem vitatkoztunk durván. Nem anyáztunk, nem küldtük el egymást a p*csába. De az utóbbi 1-2 hónapban nem nagyon tudtunk kettesben lenni és eltávolodtunk egymástól. Mind a kettőnk hibázott dolgokban. Leültünk megbeszélni, de mikor kérdeztem hogy szeret-e még, azt mondta hogy már nem érzi a szerelmet mint régen. Szeret, ragaszkodik hozzám, de mikor vitázunk mindig összezavarodik. Lehetséges hogy ez egy átmeneti dolog. Adtunk magunknak 1hónapot hogy javítsunk a kapcsolatunkon. Most hogy nem dolgozott és itthon volt egy hetet azt mondta hogy nem érezte hogy nem szeretne. Mit tegyek hogy ismét belém szeressen ? És erre van esély egyáltalán ? Ugyan úgy viselkedünk mint eddig. Odabújunk egymáshoz, smárolunk, alváskor bújunk egymáshoz..de nem mondja hogy szeretlek. Nem szeretném elveszíteni mert annak ellenére hogy ő már nem szerelmes belém én akkor is szeretem. Ha szünetelnénk az megoldás lenne? Vagy rontana az egészen? Ha ugyan olyan leszek mint mikor szerelmes volt belém, akkor megint szerelmes lehet belém szép lassan ? Ti mit tennétek ? Mit csináljak most?

2013. febr. 25. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Most hogy nem dolgozott és itthon volt egy hetet azt mondta hogy nem érezte hogy nem szeretne. - SZÓVAL akkor szeret, nem? Vagy rosszul írtad és nem érezte az 1 hét alatt, hogy szeret? Én semmiképp sem maradnék vele, ennek így nincs értelme. Neki is és neked is szükséged van szerelemre. De neked is olyanra, amit viszonoznak, szóval menj tovább! Szerintem nem sok esély van arra, h beleszeretünk vkibe, akiből kiszerettünk! Pont ilyenkor van az, hogy a párok együtt maradnak, aztán jön a megcsalás, meg hogy más miatt hagyja el a párját. Mert nem szerelmes már, és észrevesz más lányokat, nőket, és beszélgetésbe elegyedik, és telószámcsere stb és akkor valamiért beleszeret az illetőbe és a párját elhagyja miatta. Ha sajnálja elhagyni, akkor megcsalja, egyik sem jó. :( Inkább keress valakit aki viszont szeret.
2013. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, jól írtam . Azt mondta ,hogy ebben az elmúlt egy hétben nem érezte úgy hogy nem szeretne..vagy hogy szakítani akar velem. Az nem lehet hogy ez csak egy hullámvölgy ? Mert őszintén szólva volt olyan idő amikor énis úgy éreztem ahogy most Ő. De elmúlt pár hét alatt és rájöttem hogy szeretem.
2013. febr. 25. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
az is lehet, akkor viszont adjatok időt magatoknak, lehet ehhez több kell mint 1 hónap.
2013. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen erre már énis gondoltam . és szerintem ő is. mivel ugyan úgy foglalkozik velem, ugyan úgy viselkedik mindenben. szerintem amíg egy kicsi kis esély is van arra hogy megint szeretni fog addig reménykedem és nem adom fel :)
2013. febr. 26. 08:06
 5/5 anonim ***** válasza:
sok sikert :)
2013. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!