Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik szerelem első látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
Én most úgy erzem igen
2015. máj. 29. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet most ùgy érzed , de ne dönts elhamarkodottan
2015. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos létezik,és nagyon intenzív tud lenni. figyelj oda a szívedre. Ha tudsz.
2015. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam is az volt. Megláttam a barátomat és egyből megtetszett. Jó érzés töltött el akkor, valami új és szép.
2015. máj. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem szerelem, amit ilyenkor érzel, hanem erős vonzalom.
2015. máj. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom igen igyekszem figyelni ;)
2015. máj. 29. 08:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Nálam a szerelem mindig főleg lelki alapokon nyugszik, a lelkét pedig nem látjuk rögtön a másiknak. Persze lehet, hogy nagyon tetszik, nagyon vonzó. Aztán lehet, hogy szerencsés esetben kiderül, hogy lelkileg is passzolunk. De az, hogy meglátom és jól néz ki, szépen mosolyog, stb., nekem nem szerelem.
2015. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, de nem szabad össze keverni azzal, hogy valaki tetszik mert rohadtul szexi... Nekem volt részem elfogadásra szerelemben, pedig a barátom - persze engem betud indítani - nem egy Brad Pitt ( vagy Gerard Butler, stb.), mégis valahogy ahogy egymásra néztünk mind ketten tudtuk, hogy nagyon hahasonlóak vagyunk. Nekem már nagyon jó barátságnál is volt ilyen.
2015. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* Elfogadásra --> első elsőlátásra *
2015. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A látszat néha csal...
2015. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!