Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi után szoktátok azt mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi után szoktátok azt mondani, hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt mondjuk az első csókra például..az szokott lenni, vagy más? Mitől számítjátok? :)


18/F



2015. ápr. 28. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két mondatban letisztázom a párommal, hogy ő is így érzi-e, és onnantól mondom.
2015. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezem tőle, hogy akkor msot járunk? És ha igen, onnantól.
2015. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam megbeszélni,mert alapvetően látja az ember hogy mi a helyzet.Ha sok időt töltünk együtt,minden napos beszélgetések vannak,belevonja az életébe mindegyik a másikat,stb,az már az általában.
2015. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
dugás
2015. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 17-18 évesen az első (nem bulis) csók után
2015. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Első randin már petting volt, úgyhogy utána rákérdeztem, hogy hányadán állunk és mondta, hogy ha szeretném és is, akkor a barátnője vagyok.
2015. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
ha kiírja a facebookra, hogy kapcsolatban van.
2015. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
első csók utáni napon még találkoztunk, akkor úgy viselkedtünk mintha járnánk de nem mondtuk ki. aztán kb másfél héttel később újra találkoztunk, és akkor megbeszéltük, hogy járunk :)
2015. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először szerelmet vallottunk egymásnak (ez még nem járás) utána megkérdezte tőlem hogy járunk-e. És onnantól jártunk.
2015. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!