Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is csinált már olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is csinált már olyat, hogy azt büntettétek, akit szerettek, azért mert bűntudatotok van, hogy őt szeretitek?

Figyelt kérdés
Aki pedig a párod, mindent megadsz neki, mert azt érzed, ezt kell tenned, a másiknak próbálsz ellenállni, nem keresni, nem megcsókolni, tartani a távolságot, de ezzel pont, hogy őt bántjátok.
2015. máj. 29. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van/volt ilyen.
2015. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagy azzal az emberrel akit szeretsz és nem hagyod ott azt az embert, akit már nem szeretsz?
2015. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te nem kellesz már annak az embernek,akit szeretsz.Viszont te még szereted őt,és azt gondolod,az neki büntetés,ahogy most viselkedsz.Elárulom,hogy nem.Ha kellenél neki,együtt lennétek,ha érdekelné,mit csinálsz,rágná a küszöbödet.Plusz boldog sem vagy.Nem kéne neked szerintem senki,csak egy kis egyedüllét,hogy rájöjj,mit akarsz.Én pont amiatt nem kezdtem kapcsolatba senkivel,mert még nem zártam le teljesen a múltat,mert még szerelmes vagyok olyasvalakibe,akibe nem kéne.Inkább az ideiglenes magány és fájdalom,mint a menekülés és a megalkuvás!
2015. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
3 Mondja ezt az örök szamár, aki másra akarja tetálni a saját kis nyomorát:DD Jó látni:DD
2015. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

*testálni


Szép az élet:D

2015. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól még igaza van, te kis butus ;) Amúgy nem értem minek ez a játszmázás, elég gyerekes... Szegény párod gondolom meg tök boldog melletted, míg ki nem derül...
2015. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senkire sem testálom a saját kis nyomoromat,mert egyrészt nincs nyomorom,maximum szeretek valakit reménytelenül,de ettől még jól érzem magam egyedül.Másrészt csak javasoltam,hogy talán először a Kérdezőnek magában kéne rendet raknia,aztán utána kapcsolatokba ugrálnia.Egy olyan kapcsolatban,ahol hazudik a párjának,még szarabb,mint egyedül.Különben nem írta volna ide ki ezt a kérdést.Én így gondolom.Egyébként meg jól vagyok,igazából nem is baj,ha nem kapom meg azt az élettől,ami csak lehúzna,jó ez így.Ettől én még nem fogok Dunának menni.Viszont ha fájna is,nem értem,mi ezen a vicces?Vagy neked abban mi szép,mi jó,ha másnak is van hasonló gondja,mint a Kérdezőnek?
2015. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 Izlelgesd a 4+5 ös hozzászólást:D
2015. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ízlelgetem,csak nem értem.Volt,hogy én szakítottam,volt,hogy velem.Elfogadtam,hogy ez van,ennyi.Akkor miért is vagyok szamár?Tudomásul vettem valamit,beletörődtem,ha belül fáj is.Na és akkor mi van?Szerintem először mindenki békéljen meg magával,aztán utána kezdjen kapcsolatba.Szerintem ezekben a dolgokban igazam van.
2015. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!