Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy néha mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha mikor rám jön a szex dolog úgy érzem, hogy kalandoznék de a végén mindig úgy érzem ez nem én vagyok?

Figyelt kérdés

Kalandoztam már párszor életemben,ugyan nem sokszor de legtöbbször a végére mindig bűntudatom lett és úgy érzem én nem ez vagyok,nem erre van szükségek.Jobban vágynék egy normális párkapcsolatra úgy érzem mert az nem én vagyok ,hogy mindig mással szexeljek,kalandozásban olyan üres a dolog csak szex és kész.Mondjuk mostanában a szex dolog azért jön rám sűrűn,hogy majd falat kaparok mert 1 éve nem csináltam már.


32f


2015. máj. 31. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Cím alapján simán női kérdésnek gondoltam volna. Férfiként miért kéne ezen problémázni?
2015. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azert mert te nem a test vagy, hanem neked az csak egy ruhad.


Intuiciok es megerzesek altal tudatod onmagaddal mit kene tenned.



Ez jelen esetben ahogy irtad, megtalalni akivel keresitek egymast.


Amikor kotodes, erzelem nekul szexelsz akkor te beleszemetsz es o is beled piszkit.


A nyalban, a verben es a nemi valadekban ott van a minoseged....

2015. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 16:21


Miért ,egy férfi nem lehet érzékeny személyiség,vagy egy férfi csak a farkában hordhatja az agyát?

2015. máj. 31. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Így legyen lottó ötösöm, biztos voltam benne hogy ezt hiszed majd és kapásból sarkítasz majd, mintha csak ez a két véglet létezne, érzéketlen vagy porcelánlelkű primadonna. Köztes út, és ez nem tökösség kérdése, hanem józan észé.
2015. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 20:19

ötösöd az biztos nem lesz a lottón,max ha veszel 43 949 268 db szelvényt :D

De viccet félre téve,én nem sarkítottam,csak arra utaltam amit általánosítás képen a nők mondanak egy férfire.

2015. máj. 31. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!