Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek ettől? Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ettől? Én nem vagyok képes később megszeretni valakit?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nekem nem fekszik ez az "idegennel" randizás dolog. Már egy éve arra várok, hogy hátha lesz valaki, akivel barátok vagyunk, vagy legalábbis haverok, ismerjük egymást már hónapok/évek óta, és lassan egymásba szeretünk, összejövünk.

Meguntam a várakozást, meg ebből már volt pár viszonzatlan szerelmem, szóval hiába nem szeretek, megpróbálnék randizni.


De pont emiatt, hogy nem szeretem az ilyesmit, attól félek, hogy ha találkozom valakivel és összejövünk, azután kezdek egy régi ismerősömbe belezúgni, de akkor már késő...


Meg az is a bajom, hogyha nem ismerek valakit, és mégis kiderül az elején valami hibája, az eltántorít. Ha valakit eleve kedvelek minden hibájával együtt, akkor nincsenek meglepetések. :D


19/L


2015. jún. 3. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Mi is a bajod konkrétan, amire a segítséget várod? Ha ilyen vagy, ne ismerkedj, csak ismerőssel, neten pedig ne. Nem értem, mi a bajod.
2015. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Missi_Key ***** válasza:
100%
ismerkedj úgy hogy ha megvan a kölcsönös vonzalom, mondd el hogy te előbb megismerni szeretnéd (ne a barát szóval mondd). de nincs azzal semmi baj ha az első X évben még nincs sex se semmi, hiszen tényleg egy vadidegen. ha nem érti meg akkor meg eleve nem biztos hogy összeilletek.
2015. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!