Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha három hét után sem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha három hét után sem vagyok belé szerelmes (de a személyiségét nagyon szeretem), akkor már nem is lesz jobb?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal, akivel nagyon hasonlóak vagyunk, viszont egyáltalán nem érzek semmi vonzalmat iránta, Szeretem vele lenni és a testi dolgoktól sem irtózom- azok is jók vele. Belsőre olyan, mint amilyenre mindig is vágytam, de fizikai vonzalmat sajnos nem érzek :( Mit tegyek? Belsőre tökéletes...
2015. jún. 3. 14:02
 1/9 Rezi Dencia ***** válasza:
Ne haragudj, de három hét arra is kevés, hogy megismerjétek egymást.
2015. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hét? Elég gyorsan ítélsz! Mi mindent tudtatok 3 hét alatt csinálni, amiből már le is írtad? Szerencsétlen srác! :(
2015. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2.: pont, hogy nem írtam le... azt mondom, hogy fizikai vonzalmat nem érzek iránta, viszont a személyisége rettentően tetszik
2015. jún. 3. 14:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak mindenki olyanokat ír, hogy meglátta és BUMM, egyből tetszett neki, vagy hogy gyorsan beleszeretett, de ilyet nem érzek még ennyi idő után sem, sőt, még hasonlót sem.
2015. jún. 3. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ír mindenki olyat, hogy meglátta és BUMM, ez többnyire az első szerelemnél jelentkezik, amikor az ember még azt hiszi, külső alapján ki tudja választani, ki lesz a tökéletes társa. 3 hét tényleg nem sok, az pedig lényeges, hogy a testi dolgoktól nem irtózol. Ha viszolyognál tőle, akkor a baráti-testvéri kapcsolatot jelentene, és az már jelentkezett volna. Így még bármi lehet belőle. Általában én is bizonytalan vagyok egy kapcsolat elején, de amikor eldöntöm magamban, hogy "oké, próbáljuk meg", utána pár napon belül beleszeretek az emberbe. Mintha csak egy önmagadnak állított akadályt kellene megugranod.
2015. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de semmilyen fizikai vonzalmat ne érzek. egyáltalán nem jön be külsőre, picit sem.
2015. jún. 3. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, foleg ha nem is vonzodsz hozzá.


28N

2015. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 hét semmire sem elég. Volt barátomat (1,5 évig voltunk együtt) amikor megismertem nem tartottam helyesnek, nem éreztem semmit. 1 hónap után sem és féltem is, hogy mi van ha csak barátkènt kell nekem, máshogy nem. De azért adtam még időt magamnak mert amúgy belsőleg nagyon tetszett és kb 2 hónap után elkezdtem érezni a fizikai vonzalmat is :) szóval szerintem várj még egy pár hetet, aztán ha akkor sem, akkor még mindig ráérsz dönteni.
2015. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne könyveld el ennyi idő alatt, ebből még bármi lehet
2015. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!