Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehet túl élni? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy lehet túl élni? Én nő vagyok, a párom el hagyott, öt év után, egy azonos nemű akárkiért. Ha egy nővel csal meg, azt mondom o. k. szerelmes lett, nálam biztos valamibe jobb. De így?

Figyelt kérdés
Egy kis városba élünk, mindenki tud mindenkiről mindent. De így? Mindenki suttog a hátam mögött, mintha én lennék a hibás. Én mindent meg adtam a páromnak amit csak lehet. Én ebbe biztos hogy bele döglök.
2013. szept. 2. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Bele döglök - hogy beszelhet igy egy nő ?
2013. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
nyilván fájdalmában, elsőnek szól.
2013. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Engem is több év után hagytak ott 2 éve. Én is azt gondoltam, hogy ezt soha nem heverem ki. Hónapokig nem voltam magamnál. Komolyan fontolóra vettem, hogy érdemes-e így folytatni az életemet, eszembe jutott az öngyilkosság mint kiút. Fél év után kezdtem jobban lenni, de vagy másfél-2 év kellett, hogy teljesen kigyógyuljak. Ma már azt is leszarom, hogy él-e, hal-e a drágalátos exem. Csak a rá pazarolt időt sajnálom. És szerelmes vagyok egy gyönyörű férfiba, aki mellett az exem egy nevetséges kis macskajancsinak tűnik. Fel a fejjel. Ezt egy olyan írja neked, aki tényleg majdnem belerokkant a bánatba :))
2013. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Ne legyél szomorú! Csak idô kérdése, de túl fogod élni!

Azzal meg ne foglalkozz ki mit beszél a hátad mögött! Sz@rd le ôket!

Minden csoda 3 napig tart. Majd jön egy másik pletykálni való, aztán arról beszélnek.

Kedves kérdezô, tanácsolnám neked, próbálj meg minnél többet társaságban lenni, szórakozni, mert addig is kevesebbet gondolsz a történtekre.

És talán elôbb felejtesz...

Fel a fejjel! Te nem tehetsz róla, hogy a párod egy azonos nemûhöz vonzódik!

2013. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Hú b+. Ezzel a köcsöggel eddig is kár volt együtt lenned. De nehogy már te legyé a hibás. Ugassonak csak a faluban, legfeljebb költözz el onnan.
2013. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Az egyik kedves baratnomet 3 gyerekkel hitellel tele 12 ev utan hagyott ott a ferje rajott hogy nemm nyomja el a termeszetes erzeseit.

O dolgzot eltartotta a gyerekeket talpra allt.

Aztan a gyerekek megnottek es egyik leszbi lett a masik meg kicsit lokott (a fia)szomoru tortenet soha tobbet nem talalt part maganak.Most mar nagymama a leszbi lanya szult neki 2 gyereket a baratnojevel.

2013. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Hát nem tudom, hogy ez miért nagy szégyen.

Ma már a melegeknek is vannak jogaik, úgy tudom hivatalosan regisztrált élettársak lehetnek.

Dániában, Angliában, Belgiumban úgy tudom gyereket is fogadhatnak örökbe.

Ha ott elfogadott, sőt még saját családjuk is lehet, akkor itt nálunk csak megelőzte a korát.

50 év múlva ha egy férj egy férfival lép le a nőtől teljesen természetes dolog lesz. Nekik is kell élni, mármint a melegeknek, miért szenvedjenek.

És ami nagyon fontos neked is kell élni, és NEM SZABAD SZENVEDNI.

Ne hagyd, hogy sérelem és fájdalom ennyire a lelked mélyére jusson, az élet szép, nézz csak körbe, egészséges vagy és úgy vélem nem lehetsz öreg sem. Ne hagyd hogy lehúzzon ez az esemény magával.

2013. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként semmiképp ne magadat okold. A párodban már eleve benne volt a búzahajlam, csak idő kérdése volt, mikor tör fel belőle, ez nem rajtad múlt. Én mondjuk a helyedben amint megtudnám, hogy van búza beütés, azonnal megundorodnék szerintem, úgyhogy túl sokáig nem keseregnék. Nincs bajom a melegekkel, de hetero nőként megosztani az ágyam egy ilyennel, aki más pasi farkára vágyik, jesszusom :S Ne bánkódj, majd jön egy 100% hetero pasi, aki se nőért, se pasiért nem hagy ott soha :)
2013. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
Annyira gáz az ilyen prűd, tanulatlan ember, meg undorító "kisváros". Itt az egyetlen bűn amit elkövetett a párod, hogy megcsalt. 2013 van nem az ókor (ó várjunk csak, akkor nem ítélték el! :O). Te is szánalmas vagy ha az a legnagyobb problémád, hogy mások mit gondolnak rólad. Ne aggódj, túl fogod élni. Több milliárd ember van a földön és mindenki túl éli.
2013. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es, tudod a falusi miliőben az a legundorítóbb, hogy ilyenkor is a nőt kezdik ki: milyen nő lehet az olyan, akinek a párja más férfiakra fanyalodik mellette? Hidd el, ez egy ilyen undorító, beszűkült, rosszindulatú gondolkodásmód. Nem ám onnan nézik a dolgot, hogy a nő gyakorlatilag át lett verve, az 5 éves kapcsolatának minden perce hazugság volt, mert még egyszer leírom, hogy ilyen nincs, hogy egyik napról a másikra egy férfi más faszikra kezd el gerjedni. nagyon jól tudta a pasi, hogy őt a fiúk hozzák lázba, amikor összeállt a kérdezővel, csak nyilván titkolta és megpróbált normálisan élni. Hát egy ilyen nálam is kiverné a biztosítékot és akkor szerinted biztos én is szánalmas vagyok, de én is megalázottságot és szégyent éreznék a fájdalom mellett. Szerintem ez a normális reakció.
2013. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!