Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy fogadnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok, ha a párotok ilyet mondana nektek?

Figyelt kérdés

A párommal (21F) őszinték vagyunk egymáshoz és egy múltkor a téma kapcsán azt mondta, hogy velem (21L) is jól érzi magát, szeret velem lenni, szerelmes belém, de a barátjával jobban érzi magát, meg állítólag vele jobban egy hullámhosszon vannak. Olyanok, mint a testvérek.

Most ezzel érdemes foglalkozni, vagy fogadjam el?


2015. jún. 3. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég rosszul esne. Az őszinteség nem egyenlő azzal, hogy mindent kimondasz a lehető legbántóbb módon...
2015. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az #1 válaszolóval.

Erősen elgondolkoznék kettőnkön.

2015. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ti nők mindent túl komplikáltok mindig
2015. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmm szerintem túlságosan nyersen fogalmazott és nem érzékelte h ezzel megbánt. Én pasiként mondom h bizony néha tényleg jobb a barátokkal lenni és velük egy jó programot csinálni csak pasisan mert én igénylem , persze van aki nem és a barátnőt is be lehet vonni ha kedvelnek téged :) DE!!!!!!! Egy barátnőnek is ugyan úgy megvan ez a sajátossága és vele is szívesen töltjük az időnk nagyobbik részét, szeretjük és rengeteg esetben tudnak támaszt nyújtani hasznos tanácsokat adni , más nézőpontból megközelíteni a problémát és persze több szeretetet és törődést kapunk jó esetben amit egy barát sem tudna pótolni.....Szerintem ő nem érzékelte h megbánt és megaláz ezzel de ha olyan mint én akkor csak kevésbé tapintatosan fejtette ki azt h néha vágyik a baráti társaságra és némi szabadságra . Ne ijedj meg inkább kérd számon h ezt minek vélte
2015. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A párod még olyan éretlen mint egy zöldalma.....de Te is,ha ezt komolyan veszed. Nem lehet összehasonlítani egy többéves barátságot egy friss párkapcsolattal....egészen más alapokon nyugszik.

Ne kattogj ezen, és ne akarjál versenyezni a barátokkal, mert hamar elüldözöd a párod. A lényeg az, hogy önként jusson arra a döntésre, hogy a Te társaságodat preferálja inkább....ha ez nem következik be akkor elköszönsz és továbblépsz.

37F

2015. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogadd el, de jelezd neki, hogy nem éppen a legszerencsésebben fejezte ki magát, és neked igenis rosszul esett. Hogy őszinték vagytok egymással, az nagyon becsülendő dolog, de nyersnek attól még nem kell lenni. :)

Ne akard, hogy választania kelljen a barátai és közötted. Más szerepet töltötök be az életében. Ha olyan a barát, akkor ismerkedjetek össze, csináljatok közös programot, így nem maradsz ki semmiből - de persze ne mindig. Mindenkinek szüksége van a külön töltött időre. Te sem várod el, hogy úgy fecseréssz a pároddal, mint a barátnőiddel a csajos napokon, ugye?


Az én párom felnőtt férfiként is megmondja kerek perec, hogyha épp nem kellek, mert a barátaihoz megy. Ismerem a srácokat, az életét is rájuk bízná, ezzel nem tudok és nem is akarok versenyezni. Ők sem szabotálják a párkapcsolatunkat. :)

Szóval nem vagy ezzel egyedül, csak jól kell tudni kezelni.

2015. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!