Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fogadnátok, mit szólnátok, hogyan reagálnátok ha a párotok megígérne valamit, aztán közölné, hogy nem?

Figyelt kérdés
Megígérte, hogy beszélünk amint kidolgozott 2db tételt. Direkt rá vártam, amúgy már rég aludnék. Gondoltam rákérdezek hol tart és közölte, hogy még ezt meg még azt is megcsinálja. Tudom, hogy nem egy nagy dolog, de számomra egy ígéret az ígéret és kész. Én is betartom ha ígérek valamit, szerintem normális ha én is elvárom tőle ezt. Közölte velem, hogy a bolhából csinálok elefántot. Pedig én tényleg értem, hogy nem nagy dolog. Viszont attól még nagyon rosszul esik.
2013. jún. 11. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan ígéret. El lehet csúszni a tanulással, nem lehet előre időpontot mondani, mikor végez valaki. Szerintem túlreagálod.
2013. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha fáradt vagy, menj el aludni és beszéltek holnap. ne legyél hülye
2013. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bolhából inkább bálnát

tételt dolgoz ki sok dolog függ most neki mindentől

max annyi a baj h nem szólt h ne várjon téged de neked is lehetne annyi eszed h most kb túlterhelt szerencsétlen

szal inkább hagyd a farncba van elég baja nehogy még te is fölcsezd fontos dolgok előtt

2013. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túlreagálod, és kicsit jobban tiszteletben tarthatnád, hogy tanulnia kell. Még azt a rohadt 2 hetet kibírod, amíg a vizsgaidőszak tart.
2013. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.Én értem, hogy el lehet csúszni vele, de ő nem elcsúszott hanem nekiállt még többnek. És mint mondtam tudom, hogy nem nagy dolog. Igazából nem csak ebben a dologban volt már így. Szerintem egy ígéret az ígéret és nem az a lényeg, hogy mit ígérünk hanem, hogy megígértük és egyszerűen nem értem miért ígérgetnek folyton az emberek, ha nem tartják be.


4. Nekem is ugyan ez van most. Nekem is ki kell dolgozni, de meg tudom oldani és nem ígérgetek össze-vissza, ha tudom hogy nem tudom betartani. És mint mondtam szerintem nem az a lényeg, hogy mit ígér valaki, hanem hogy betartja-e vagy nem.

2013. jún. 11. 00:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem örülök az ilyeneknek, de még rosszabb volt, amikor az exem akkor is beszélt, amikor már az fájt, hogy hallom a hangját, mert annyira fáradt voltam.

Nyugodtan mondd el neki, hogy máskor szánjon rád 1 percet, ne éljen vissza az időddel.

2013. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ember nyugodjál már meg

ennél nagyobb bajod ne legyen lehet neki nehezebben megy

törődj másokkal is nem körülötted forog a világ

2013. jún. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg, ez legyen a legnagyobb ígéret, amit megszeg. Ráadásul még csak nem is szórakozik, hanem tanul. Nagyon el tudom képzelni, hogy egyszerűen csak nem akart kiesni a ritmusból.


Ha nagyon zavar mondd meg neki szépen, nyugodtan, hogy nem probléma, csak legközelebb szóljon/ne ígérje biztosra, mert neked rosszul esett.

2013. jún. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pasik nem tulajdonítanak nagy jelentőséget ilyen dolgoknak,ezért irigylem is őket.De ha ő tanul,és még plusz két tétellel többet dolgozott ki,mint amit mondott,könyörgöm,tényleg globális probléma.Ez legyen a legnagyobb gondod egy kapcsolatban,hogy a pasid többet tanul,mint ígéri!
2013. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!