Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy orvos barátnőjének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy orvos barátnőjének lenni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Rossz. Amíg suliba jár addig rengeteget kell tanulnia, és kevesebb idő lesz rád. Amikor dolgozik akkor meg sokat kell dolgozni, kell ügyeletre is menni, hétvégén is néha stb.

Jó, persze ez emberfüggő, meg attól is, hogy milyen orvos, de egy orvosnak általában keményebb és időigényesebb a munkája mint általánosságba egy embernek.

2015. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Magányos. Bár ez orvosi szakiránytól is függ. Akikhez nekem volt szerencsém, sosem értek rá. Én is eü-s voltam, ezért találkoztam sokat orvosokkal, nem hobbim rájuk vadászni, vagy ilyesmi :)))

Amikor meg ráértek, hulla fáradtak voltak. Magyarországon orvosnak lenni nem valami nyugodt állás, full stressz, rengeteg túlóra, felelősség, tapasztalataim szerint lassan elöli a lelküket.

2015. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ezért fogok kimenni azon nyomban, amint elvégeztem az egyetemet ;) itt sz.a.rba sem veszi az orvost, tekintélye nulla, felelősséghez viszonyított fizetése nulla.
2015. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok de osztom a 3. hozzászóló véleményét
2015. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt akár meg is tarthattátok volna magatoknak, de én most jelenleg arra vagyok gizdulva, hogy orvos barátot szerezzek magamnak xD
2015. jún. 4. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
És mégis miért szeretnél orvos barátot?
2015. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Szerezz". Aztán meglátod, milyen egyedül lenni egy kapcsolatban. Sok sikert!
2015. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt "szerencsém" kipróbálni...szörnyű.
2015. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jó, mert nagyon okos, biztonságban érzem magam mellette (pl. ha megsérülök, tudja, mit kell tenni), és rossz, mert leterhelő munka, ügyelések, stb.
2015. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!