Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy srác beleszeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác beleszeret a barátnőjének a húgába esélytelen, hogy harmonikus kapcsolatot alakítsanak ki?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem esélytelen, csak nehezen megvalósítható
2014. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el a csókot vegyenek című könyvet a neten! az erről szól :D
2014. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A srácnak a húggal lehet harmonikus a kapcsolata, de a volt barátnőjével nem lesz, és a húg-nővér viszony is megromlik, valamint az is kérdéses, hogy a szülőkkel egy ilyen után mennyire lehet jópofizni.
2014. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem értem amúgy hogy miért veszik ilyen komolyan a járást az emberek, ez nem házasság vagy ilyenek, csak ismerkedés, megismer egy lányt egy fiú, de mikor meglátja a húgát beleszeret ennyi...
2014. febr. 2. 10:11
 5/12 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve. A randizgatás az ismerkedés. A járás jó esetben az, amikor már beleszerettél valakibe. Ha úgy jársz másokkal, hogy még alig ismered őket, akkor itt eleve veled van a gáz.
2014. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szivnek parancsolni lehet, csak értelmetlen...
2014. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
még a járás sem házasság bár ma már a házasság sem örökre tart legtöbbször, de am inkább ismerkedésről, randizgatásról van még csak szó
2014. febr. 2. 10:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem értem, hogy ha az adott csajjal is még csak ismerkedős, randizgatós fázisban vagytok, semmi komolyabb, akkor hogy a fenébe tudtál beleszeretni a húgába?
2014. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
megtetszett azért mert taliztunk már többször
2014. febr. 2. 10:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, én tényleg nem kötekedni akarok, de te nagyon nem vagy tisztában azzal, milyen szavakat használsz. A barátnő az, akivel párkapcsolatban vagy, nem az, akit épp igyekszel megismerni. A beleszeret szó pedig nem azt jelenti, hogy megtetszik, hanem azt, hogy szerelmes leszel belé.


Borzasztó éretlen vagy a párkapcsolatokhoz, szerintem messziről kerüld el ezt a testvérpárt.

2014. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!