Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha gyűlöl, ki nem állhat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyűlöl, ki nem állhat, ha úgy kezel, mint egy szemetet, akkor miért jön mindig vissza?

Figyelt kérdés
Természetesen egy lányról van szó. Ha távol vagyok, ha nem keresem, ha nem foglalkozom vele, akkor mindig adja a jeleket, valamikor konkrétan szememre hányja, hogy miért nem keresem, barátnőinek nyöszörög, hogy hiányzom, és hogy miért nem keresem. Ha pedig nagyon beindulok, ha nagyon rástartolok elkezd hisztériázni, gyűlölni, letiltani, a legmocskosabb dolgokat a fejemhez vágni, aminek persze egy hatalmas veszekedés lesz a vége. Miért csinálja ezt? Nincs senkije, pedig udvarolnak neki sokan. Néha flörtöl, de maximum ennyi.
2015. jún. 4. 18:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És csak velem csinálja ezt, tudtommal.
2015. jún. 4. 18:38
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé unatkozhat. Szerintem hagyd az ilyeneket!
2015. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted csak szórakozik?
2015. jún. 4. 18:45
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha úgy kezel, mint a szemetet, mi a fenének fogadod mindig vissza?
2015. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert sajnos szeretem, és tudja, hogy szeretem.
2015. jún. 4. 18:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Fura amit írok, de valószínűleg nem tudja tolerálni, ha más irányítja a dolgokat. A helyedben visszavennék egy lapáttal, és megnézném pontosan mit is reagálna, mert ha eljut arra a szintre, hogy Ő keres Téged, akkor vonzódik hozzád, de valamiért nem tetszik a nyomulásod....nem tud vele mit kezdeni.

Ha személyesen nem keres Téged csak a barátnőin keresztül "üzenget", akkor megjátssza magát...a viselkedése nem Neked, hanem a barátnőknek szól...próbálja magát magasabb piedesztálra emelni avval, hogy játszadozik Veled.

37F

2015. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem üzenget, nehéz ezt elmondanom, néha-néha fültanúja vagyok, vagy szemtanúja eseteknek, úgy, hogy nem tudja, hogy én hallom. Nem nyomozgatás, vagy valami beteges kutakodás, hanem gyakran így jön ki a lépés.
2015. jún. 4. 19:40
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kellenél neki,azt személyesen neked mondaná meg,és nem játszadozna veled.Nőként mondom,hogy ilyen egoista kis p..ákkal nem érdemes foglalkoznod.Az is nagy baj,hogy tisztában van az érzelmeiddel,így ki tudja őket használni.

Magamból kiindulva,én ha szeretek valakit,félre teszem a büszkeségemet,és őszintén megmondom neki.

2015. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"ha nagyon beindulok, ráizgulok" neked ennyi a szeretet? :D

biztos érez irántad vmit de többet várna töled

de nekem úgy tünik ezt te nem veszed túl komolyan

szegény kis butus lány... :)

2015. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hány évesek Vagytok? Mert itt nagyon nem mindegy, hogy mennyire tudatos amit csinál?

37F

2015. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!