Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok mondani az alábbira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani az alábbira pozitívan elsült eseteket, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

2 hete ért végett egy 2 éves kapcsolatom, a párom szakított velem, nem volt kiváltó ok, csak szerinte ez hosszútávon nem működne, de szerintem igen is és az elmúlt 2 hétben elkövettem azt a hibát, hogy nagyon rámásztam és esedeztem a bocsánatáért, tényleg mindent megtettem, pedig iszonyatosan hideg és távolságtartó velem, de félek, hogy ennyiszer kerestem, ezzel megutált... Mit tegyek? Tudom vagyis biztos, hogy még ő is szeret, de úgy érzi jó döntést hozott, hogyan tovább? Kérlek segítsetek, mert nem bírom Nélküle...

18/L



2015. jún. 4. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek most reménytkeltő és barátságos. Szerintem, ha egy kapcsolatban valamelyik fél egyszer is eljutott erre a szintre mint ő, akkor ezen nem nagyon van mit próbálkozni és újrakezdeni. Ugyan úgy vége lesz és addig marad a szenvedés.
2015. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is könyörögtem meg minden de késöbb rájöttem tényleg nincs értelme folytatni.Adj magadnak időt enyhűlni fog a kötődés a szerelem múlandó.
2015. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek hitegetni, lépj tovább.
2015. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.


Nincs mit tenni, game over.


Én is elkövettem ezt a hibát egyébként a te korodban, nem valószínű hogy ezzel most kint vagy a vízből de legalább tudod hogy sokan megjárták ezt az utat és nem vagy egyedül.

2015. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt. 2 napig teljesen kivoltam, amikor felhívott, csaknem könyörögtem neki, hogy legyen velem, vagy csak találkozzunk. 2 nap után megjött az eszem, nem vettem fel a telefont, lefoglaltam magam. Találkoztam bnőkkel,haverokkal, elmászkáltam itthonról. 1 hét múlva kétségbeesetten jött át hozzám este, hogy mindenről én jutok eszébe, és nagyon rosszul érzi magát. Nem mert megölelni sem, de amikor mondtam, hogy nyugodtan, akkor olyan szinten örült, csillogott a szeme, mint amikor összejöttünk másfél évvel azelőtt. Én meg sajnos túlságosan szerettem, így nem tudTam nemet mondani. Azóta sokminden megváltozott, de együtt vagyunk, boldogan. Az én példámból merítve, nyugodj meg, gondold át a dolgot. Lehet valami tényleg nem oké veletek,csak te túlságosan ragaszkodsz,hogy ezt felismerd. Ha vele kell lenned, akkor vele leszel. Légy boldog, örülj minden apróságnak, és egyből vonzóbb leszel. Légy erős csajszi! :)
2015. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kivételek erősítik a szabályt. :-)

Minden esetre, kérdező, ne ragaszkodj görcsösen, azzal sokat ronthatsz. Viszont szinte mindenki elköveti ezt a hibát életében legalább egyszer, főleg, mikor még tapasztalatlan a kapcsolatok terén. Szóval nem vagy rosszabb, mint mindenki más. De találj most más elfoglaltságot a megüresedett idődre. Én hiszem, hogy ha valakivel együtt kell lennünk, azt a sors elrendezi, ha meg nem, abból segít levonni a tanulságot, ha odafigyelünk. Semmi nem történik ok nélkül, mindenki, akivel találkozunk, valamilyen céllal lép az életünkbe, sokszor csak utólag jövünk rá.

2015. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint 2 okból szokott egy hapsi így viselkedni egy szakítás után.....

1. valami olyat tettél amiért úgy érzi hogy nem sokra becsülöd és ezen besértődött

2. van egy másik Nő az életében és terel ezerrel nehogy kiderüljön.


A leírtak alapján inkább az 1 tippelek, van valami a kapcsolatotokban ami számára fontos lett volna de nem kapta meg Tőled....várt egy darabig aztán lépett. lehet hogy soha nem esett róla szó.....ezt Neked kell tudnod.

37F

2015. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!