Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 éves vagyok es juliusban...

15 éves vagyok es juliusban leszek 16. Terhes vagyok. Párom es a csaladom támogat. A babát megtartjuk. Mivel a párom sokkal idősebb mint én lehet neki vagy anyukámnak ebbol baja? Valaki eltudná mondani azt hogy ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha ebből kifojolag a szeretteimnek baja legyen. Nem kritikat kernek hanem segitseget.
2015. ápr. 29. 19:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. 14 év felett mindenki olyan hibákat követ el, amilyeneket csak akar.
2015. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Sok szerencsét hozzá.

Amúgy nagyon érdekes, a mai fiatal lányok pont azért választanak idősebb palikat, mert érettebbek, tapasztaltabbak, stb stb stb....

Erre most jön egy ilyen kérdés, ahol egy jóval idősebb majom nem tudott venni egy csomag óvszert 700 forintért és a lány egész életét taccsra vágta. Roppant megfontolandó.

2015. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
8%

#3:

23 vagyok, nem érzékelem, hogy ellepnének a fiatalabb lányok.

2015. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem akarod elb**ni az életedet, akkor ne vállald el a kölyköt. Ha lehet még legális keretek között megszakítani a terhességet, akkor semmikép se.
2015. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
magyar helyesírást forgasd kicsit
2015. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

#6

Forgatná, csak most nem lesz ideje a gyerek miatt

Állati nagy felelőtlenség ebben a korban gyereket vállalni. Mind magadra, mind a gyerekre nézve.

2015. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem kritikát kért,támogatást. És "kedves" utolsó.... te magad mi vagy,akkor ha egy kis életre azt mondod,hogy kölyök? Max. az állatoknak van kölykük... igaz,hogy mivel idősebb a párja, neki kellett volna az okosabbnak lennie,de ha így alakult,igenis vállalni kell a felelősséget nem pedig a könnyebb utat választani és kiontani a saját gyermekének az életét,főleg,hogy szerencsére meg van a háttér ahhoz,hogy felneveljék és kap segítséget. Annyi "böki a csőrömet",hogy sokkal idősebb...nekem anya nem nézte volna jó szemmel,hogy legyen mondjuk 10 év a párom meg köztem. Kedves kérdező! Nem tudom hány év van köztetek,de annyit tudok ajánlani,hogy most arra törekedj,hogy még amennyit tudsz végezz el a suliból,gondolom most lehetsz olyan 10-es körül. Ha nem akarsz nagy pocakkal menni,magán úton is oké,sőt szerintem majd a kicsi mellett,ha van segítséged tudod ugyanígy magán úton folytatni,hogy legalább az érettségid meg legyen. Azzal még mindig többet tudsz kezdeni mint a 8 általánossal. Kitartást.
2015. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

minek tanulni?

majd szül még kettőt és meg van minden oldva!

2015. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Hát mondjuk azért kéne tanulni,mert attól,hogy becsúszott még nem biztos,hogy nem akar az életben elérni valamit... ennyi erővel akkor én 23 éves fejjel minek vagyok a terhességem végén és minek akarok majd még tovább is tanulni,hiába meg van az érettségim és dolgoztam is. Nem kell egyből általánosítani,csak mert valaki fiatal. Van ezerszer rosszabb is. Hány olyat olvasni,hogy 14-15 évesen azt se tudja ki a gyereke apja...ez még a jobbik eset,bár nyilván nem követendő példa. Annyit becsülök bennük,hogy megtartják,nem pedig megszabadulnak tőle.
2015. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3%
Utolsó, rólad gondolkodott volna így anyád!
2015. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!