Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, amíg viszonzatlanul voltatok szerelmesek valakibe úgy, hogy soha semmi nem történt köztetek? Hogy jutottatok túl rajta?

Figyelt kérdés
A válaszok mellé kérlek írjatok nemet és kort.

2015. jún. 5. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2 év.

Lecserélődött a dolog egy másik ugyanilyen helyzetre.

22/F

2015. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

4-5 év között. Átkerültem másik városra, szépen lassan kiszerettem belőle.

26/F

2015. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opened paradise ***** válasza:

3 év. De nem nagyon,csak mindig eszembe jutott és még tini voltam.


20/F

2015. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A második kosár után megszakítottam mindennemű kapcsolatot vele. Aztán hamar elmúlt. Addig pedig sokat őrlődtem, noha nem éveket, addig nem bírtam volna várni. Valamilyen kosár legyen már a kezemben.
2015. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

8 ev :D Egesz altalanosban tetszett valaki, gimiben is ha meglattam visszajottek az erzesek, szoval nem mult el. De azota mas jobban tetszik nekem. :)

18L

2015. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan, 8 évig jártunk egy suliba, általánosban és gimiben. Maximum 1 év volt ebből, de inkább csak pár hónap. Belezúgtam, egyértelműen lejött, hogy én neki nem tetszem és máshogy kezdett el viselkedni velem. Történt is valami az életében ami miatt depressziós lett, megváltozott, nem az az ember volt, akibe beleszerettem. És vége is volt. Olyan 15 éves korunk körül lehetett.


Amúgy meg: Kerüld azt az embert.

24/N

2015. jún. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4 évig tartott ez. Elkerültem máshova és összeszűrtem a levet egy olyan ürgével, aki teljesen megbolondított és fülig szerelmes lettem. Ott is 1 évig húztuk-nyúztuk egymás agyát, de végül csak sikerült összeboronálódnunk :) 3 éve vagyunk együtt :)

23/L

2015. jún. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kb. 5 év, gimiben. Utána ő elköltözött más városba, de néhányszor találkoztunk és még pár évig ugyanúgy megdobbantotta a szívem, ha láttam.


Most már nagyon régóta nem találkoztunk, úgyhogy nem tudom, hogy mit éreznék, ha újra látnám. De mindegy is, mert a párom egy ilyen régi, plátói dologért tuti nem hagynám el.

26N

2015. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, akkor nem túl jók a kilátásaim... :) Sebaj.

2015. jún. 28. 01:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából 6 éve tart jelenleg is, de hamarosan másik városba költözöm, úgyhogy abban reménykedem, hogy ha most már nem fogom gyakran látni, és teljesen más közegben leszek, akkor egyre jobban enyhülni fog, és majd el is múlik. Bár - mivel plátói és soha nem is teljesült (meg nem is fog), és így megmarad az idealizált kép róla - valószínűleg mindig máshogy fogok Rá tekinteni, és mindig meg-megdobogtatja majd a szívemet azért egy picit, ha meglátom.
2015. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!