Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyi volt a leghossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi volt a leghosszabb idő, ameddig hiányzott valamelyik volt barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
Nekem 5 évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom, és azóta volt másik, jól is éreztem magam, de ha arra a régire gondolok, mai napig megdobban a szívem, pedig már 5 éve vége.

2013. ápr. 13. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk akkor.
2013. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

érdekes nekem a szaxitások után egy vagy két hétig van ilyen hiányérzetem

viszont ha ismerkedek egy lányal és minden klappol és szerelmet vallottunk egymásnak és ekkor hirtelen történik valami ami miat nem lehetünk együtt, és eltünük egymás szeme elől, akkro ez sokal jobban megvisel...

2013. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 év
2013. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb. 3-4 év
2013. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az első szerelmemmel , 1 évig voltam együtt , nagyott csalódtam benne szakitás után , már lassab 2 éve , és minden nap hiányzik , sokat gondolok rá. A tegnap egy vonaton utaztunk , ő a barátnőjével volt meg még egy személyel , hallotam hogy beszélgettek , és hallotam mikor az exekről esett szó , ahogy rólam beszélt , rájöttem , h már nem a régi , hiszen mindenki változik , de nem gondoltam , h valaha ilyet fog rólam mondani , és még ugy mondta h én is halljam , aztán elgondolkodtam ,és rájöttem , h eddig csak egy illuzió hiányzott amit felruháztam jó tulajdonságokkal , már nem az az ember akibe én egykor halálosan szerelmes voltam....
2013. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!