Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék a tanáromba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék a tanáromba?

Figyelt kérdés

Még 1. félév végén jött egy új történelemtanár a suliba, azóta jók a jegyeim töriből. A tanár elvileg 24 éves, de 20-nak néz ki. Nagyon jól, logikusan magyaráz, de mivel most tanít először, néha előfordul, hogy belebonyolódik a dolgokba, ez számomra nagyon aranyos. A tanár nem annyira bírja az osztályomat, többen kihasználva, hogy kezdő, beszólogatnak neki, de ettől függetlenül mindenkivel türelmes, igazságos, segítőkész és jóindulatú. Én elöl ülök, mindig figyelek, és jelentkezek az órákon. Arra is volt már alkalom, hogy tanórán kívül beszélgetésbe elegyedtünk, például megkérdezte tőlem, hogy sikerült a dolgozatom és utána másról is beszéltünk. A folyosón, ha összefutunk mindig mosolyogva előreköszön. Barátnőim észrevették, hogy (zavaróan) sokat áradozok róla. Beszéltem vele facebookon is egy dolgozat miatt, amit nem írtam meg, hogy mikor pótoljam be. Mindent leírt, hogy miből készüljek fel, mi hányadik oldalon van, és előfordult, hogy terelte a témát, de nem akartam eltérni a tantárgyától.

Jövőre már nem leszek a tanítványa, mert átmegyek egy erősebb gimnáziumba, de ezt még nem tudja senki. (Nem miatta)

16/L


Arra is gondoltam, hogy ez csak szimpla rajongás. Valójában nem tudom mi, de egyre többet gondolok rá, és már nem is várom a nyarat, mert akkor nem láthatom. Valószínűleg soha többé. Szeretnék vele jó kapcsolatot kialakítani, akár csak barátként is, de nem szeretném, hogy ebből bármi baj származzon.



2015. jún. 7. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az idő eldönti hogy csak fellángolás vagy szerelem.
2015. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az idő eldöntötte, hogy szerelem...

De nálad sima fellángolás is lehet. Szerintem máskor is ráírhatnál facebookon, és "terelődhetnél" te is a témával, aztán meglátod, hogy a Tanár Úr merre "terelődik". ;D

Ha gyakran beszélgettek, akkor talán meg tudod vele tartani a kapcsolatot jövőre is, amikor már nem vagy a diákja. És ha fiatal, független, és már egy ideje nem lesz köztetek tanár-diák kapcsolat, akkor abból kialakulhat akár több is. Barátság mindenképp, ha ő is közeledik feléd, és akarja, de akár szerelmi kapcsolat is...

2015. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Sok szerencsét a kapcsolatotokhoz. De arra készülj hogy neked kell eltartanod, szerezz valami értékes diplomát hozzá.
2015. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!