Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik tanáromba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. A dolog Január végén kezdődött, amikor a 2. félév elején új töri tanárt kaptunk, aki 28 éves. Már elsőre is szépnek tartottam, de most jöttem rá hogy fülig bele vagyok zúgva. Első pillanattól jó viszonyunk volt. Mgeszerettette velem a törit. Később azon kaptam magam hogy minden óra után beszélgetést kezdeményezek vele, akár személyes témáról is. Akkor még azt gondoltam hogy ez teljesen normális, hisz miért ne lehetne kicsit jobb viszonyban egy diák a tanárjával. Aztán egyre jobban elkezdtem vonzódni hozzá. A személyisége egyszerűen elragadó. Sosem láttam még ilyen okos, kedves nőt. Mióta vége az iskolának egyre jobban hiányzik. Nem tudom hogy fogom kibírni hogy nem látom Szeptemberig. Utána meg azt, hogy nem tehetek neki vallomást.

2013. jún. 26. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ja hogy mit csinálj? Csajozz be a nyáron és felejtsd el mint nőt, megüthetitek a bokátokat.
2013. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

adj egy pacsit.

köszöntelek a klubban.

2013. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2013. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát nem tudom hogy ez el múlhat-e. Ha esetleg nyár végére el is múlna, szeptemberbe úgy is fel fog lángolni. Nem hiszem el hogy nyári szünet van, én meg az iskolát várom, csak hogy végre láthassam.
2013. jún. 27. 00:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez aranyos történet. :) Szerintem semmi esélyed, egyrészt a korkülönbség miatt, másrészt mert tanár nem alakíthat ki intim kapcsolatot a diákjával. Ez inkább ilyen rajongás féle, nem?:) Korodbeli leányzót keress, és a tanárod iránti szeretetet váltsd át simán tiszteletté, tekintsd példaképnek! :)
2013. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
haver add fel, az ő szemében te csak 1 gyerek vagy
2013. jún. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19 eves vagy es meg jovore ks kozeliskolba mesz???
2013. jún. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Igen nyelvi előkészítős vagyok. Ez 5 éves. Ez lesz az utolsó-

.

2013. jún. 29. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!