Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek bejön az Éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön az Éjjel Nappal Budapest Evelinje?

Figyelt kérdés
Én nekem bejön, mert nagyon dögös, szexi és okos csaj. Ha nektek is bejön, akkor mondjátok el róla a véleményeteket.

2015. jún. 8. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem leszbikus. Nagyon fius gesztusai vannak. Nem jon be. Gaz csaj.
2015. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem bejön nagyon szép a szeme full jó csaj:))
2015. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az ki?
2015. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Semmi extra nincs rajta. Nekem nem az esettem arca beesett, mint egy drogosnak. Tiszta kleor szolis böre van nekem már ez túlzás. Alakra jó. Összeségbe egy tök átlag csaj, azt nem értem sok pasi mit eszik rajta ennyire Persze elfogadnám csajomnak én se vagyok 5* pasi, de jobb csajok is vannak sorozatba.
2015. jún. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, soha nem láttam, de mindjárt megnézem.
2015. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem, és egy aranyos, vagány lány. Tetszik, bár valószínű, hogy nekem túl vad lenne.
2015. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha, nem rossz, de nekem Alexa jön be nagyon.
2015. okt. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!