Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bejön a csajoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bejön a csajoknak az éjjel nappal Budapest Kristófja? Az ilyen típusú pasik tényleg bejön nektek?

Figyelt kérdés
A Kriston után minden nő fut, tényleg ez fajta bunkó, túlzott magabiztos pasik jönnek be ma a lányoknak.
2013. máj. 18. 00:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Maga az a stílus, ahogy ő a sorozatban viselkedik, nekem egyáltalán nem tetszik, gyűlölöm az ilyen "tudod, hogy én kellek neked baby" típusú srácokat..

Egyedül a teste jön be. Ez az egyéniségétől teljesen független.

19/L

2013. máj. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Se kinézetre,se karakterre nem jön be.
2013. máj. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A személyisége egyenesen irritáló. Am nem a nők futnak utána, hanem a r.bancok. Azok meg mindig is az ilyen bunkókra buktak.
2013. máj. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
hanyatt homlok térdelnének, csak hogy a fa*szát szo>pják! 2 részt láttam a sorozatból, és egyből az jutott eszembe, hogy pont ez az a karakter ami tökéletesen megfelel a fiatalabb lányoknak (30 év alatt)!
2013. máj. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

4-es

Szerintem inkább 25 alatt!

2013. máj. 18. 01:16
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem láttam még egy részt sem a sorozatból,de megnéztem a képét (és némi bemutatkozást), nem tetszik, fura a feje és a stílusa. Rémesen idegesítőnek tartom a beképzelt "énmindennőtmegkapok" pasikat. Nem baj,ha valaki magabiztos,de legyen tisztában a határaival, és ne a külseje legyen a legfontosabb..
2013. máj. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok és sosem toleráltam az ilyen stílust :)
2013. máj. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

a lányaim sem nézik,

amúgy nem néz ki jól a srác, túl hosszúkás a feje N

2013. máj. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

21 éves leányzó vagyok, én kezdetektől fogva taszítottam magamtól az ilyen bájgúnár pasikat.. ha egy szórakozóhelyen odajöttek hozzám ezzel az "én vagyok a világ legjobb csávója, tudom hogy oda vissza vagy értem", még csak nem is köszöntem neki, már mérföldekkel odébb jártam.. soha az életben nem volt ilyen pasival dolgom, és soha nem is lesz !

egy normális, igazi nő nem fut a patkányok után, meghagyjuk őket az olcsó kis ribikéknek, ők amúgy is gerjednek rájuk :)

2013. máj. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy az a szar teljes egészében szkriptelt?


Ha azt mutatnák be, hogy minden csaj bukik az afrikai achát csigákra, azt is elhinnéd?

2013. máj. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!