Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy férfi azt mondja hogyha szakítok soha többet nem látom?

Figyelt kérdés
Jogosan érzem h nem is szeret?Milyen exek maradnak meg szakítás után?
2015. jún. 10. 04:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy laza érzelmi zsarolás,ne engedj neki!

Olyat mondott már,hogy nem bír nélküled élni vagy öngyilkos lesz,ha elhagyod?

Vannak még gyanú mondásai?

2015. jún. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LazyJones ***** válasza:
Nem feltétlenül érzelmi zsarolás. Legtöbbször tényleg nincs értelme szakítás után találkozgatni a másikkal, csak rossz szájízt okoz, és megnehezítheti az elválást (főleg, ha a másik félnek még vannak érzései). Szóval szerintem annyit, hogy ha vége, akkor ennyi, két külön ember lesztek, és pont.
2015. jún. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy ha te szakítasz vele, akkor méghónapokig a nyakadra fog járni zaklatni és zsarolni, hogy kezdjétek újra...

Legalábbis én még csak ezzel találkoztam ilyenés hasonló kijelentések után.

2015. jún. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugye két kategória van, az egyik az, amelyik még barátkozna, a másik meg az, amelyik tudja magáról, hogy képtelen lenne barátkozni. Ez, hogy soha többet nem látod, lehet, hogy bejön, de igen, az is benne van a pakliban, hogy párszor még keres, mert csak nem sikerül továbblépnie.
2015. jún. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg komolyan is gondolja. Egyébként korrekt hozzáállás, minek egymás idejét rabolni.
2015. jún. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös, szakítás után mégis minek találkoznátok (ha nincs esetleg közös gyerek)
2015. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sakkba akar tartani, hogy ne merj önálló lenni.

Nekem is egy illető rengeteget mondta mikor érezte rajtam,. hogy kezd betelni a pohárkám:) Sokszor visszatudott tartani ezzel a szöveggel, aztán egyszer csak már nem.

2015. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy normális párkapcsolatban a "soha" szó már alapból gyanús.

Erre akartam csak kilyukadni.

1-es voltam.

2015. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond neki, hogy te is ebben reménykedsz.

Érzemi zsarolás az undorítóbb fajtából.

2015. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!