Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire akadályozó tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire akadályozó tényező egy kapcsolatban, ha férfi létemre egyáltalán nem érdekelnek a műszaki dolgok, nem tudok autót vezetni, nem nézek sportot?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

nálam egyáltalán nem lenne

még az autóvezetés lehet problémás, de igazából az se elvárás, én tudok vezetni

2015. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, engem sem érdekelnek ezek szóval miért kellene, hogy a barátomat érdekeljék?
2015. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem gond, a sportőrültség mentességnek pedig kifejezetten örülnék.


Egy hátrány lenne, hogy a jogsit szeretném, ha (az anyagi háttér megvan) lerakná, mert arra szükség van. Később én is le szeretném rakni.

2015. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, beszélek angolul, úgyhogy ez nem lehet akadály. Furcsa, hogy ennyire felcserélődtek a nemi szerepek, mivel én szeretek a konyhában sütni, főzni, mosogatok is ha nagyon muszáj. Nem nézem a meccseket és nem fogyasztok közben alkoholt, mivel ez utóbbit is utálom. Nem kezdenék el semmi erőszakos sportot: karate, boksz, etc. Hetente egy alkalommal lejárok konditerembe.
2015. jún. 7. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi két éve vagyunk együtt, és se a barátomnak se nekem nincs jogsim. ÉS rohadtul nem érdekel,hogy lesz e neki vagy nem.

Én egész életemben meglennék kocsi nélkül, totál hidegen hagy.

Biztos sok előnye lenne egy jogsinak, de ha kocsira se tellik egyikőnk se,akkor minek a jogsi ?:D

Ráadásul az "családomnak" se volt mindig autója,mégis megvoltunk. Talán mikor pici voltam, mindig volt valami használtan vett autó,de egy idő után már az sem volt nekünk.

Habár a barátom imádja a focit, és néha mikor együtt vagyunk előfordul pl a meccsnézés, amit én egyáltalán nem élvezek, jobb lenne ha nem érdekelné őt se.

Viszont annak örülök ,hogy van valami hobbija,és sportol.

A lényeg, egyáltalán nem ezen fog múlni,hogy a férfi nem tud vezetni és nem néz sportot. Legalábbis nekem nem ezek az elvárásaim egy kapcsolatban.

2015. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden nő örül annak,ha a pasi tud főzni *.*

Legyél büszke magadra

2015. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!