Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, segitsegetek megérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, segitsegetek megérteni titeket. Miért szartokegy lányra ti után ha akkor jol érzed magad vele?

Figyelt kérdés

Voltam egy randin minden jol ment. Beszélgetés közöshang stb. Randi után Ő irt h jol érezte magát és h reméli lesz még ilyen. Aztán következő hétvégét beszültük meg egy ujabb talira csak nem pontosan. Aztán eltűnt nem keresett ha irtam neki nem válaszolt. Tényleg ilyen nehéz őszintének lenni? Vagy azt h boccs közbe jött vmi?


Másik csávó a munkára fogva nincs ideje talizni de kedvel meg h bejövök neki stb...


valaki magyarázza már meg hogyan gondolkoztok,kérlek titeket



2015. jún. 10. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nincs gondolkozunk, de szarunkegy mi utána.
2015. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk mindig angyalok.
2015. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi férfiak csak randizgatni szeretünk, félünk a dugástól, azért inkább nincs kövi tali.
2015. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En vagyok a munkás? :o
2015. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
válaszolnék én, csak az a baj hogy a lányok szarnak rám
2015. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Talira...(?) Miért kell ilyen alpárian fogalmazni??

Miért kell rövidíteni??

Ha a "csávó" nem jelentkezik, egy normális nő nem bombázza a hülyeségeivel.

Csávóval nem is randiznék, nem adom magam olcsón, legyen férfi. Pasival sem, mert az egy fel nem növő gyerek.

Nőiesség annyi van benned, mint egy téglában.

2015. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Félre értés van: nem a kritizálásomat kértem hanem választ ;)

Az h-hogyan fogalmazok annak is meg van az oka.hülyeséggel bombáztam? "Szia hogy vagy?" Ez nem hinnem h az lenne, de ezek után kinek mi...

2015. jún. 10. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet priviben lehet megtudom mondani miért terel.
2015. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: Szerintem az első és 2. randi előtt is látta.

A 3. randira nőtt volna valami a fején?

2015. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!