Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párom gyűlölettel beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom gyűlölettel beszél a volt barátnőjéről?

Figyelt kérdés

Talán még érez iránta valamit? Hogy bizonyosodhatnék meg efelől?


És ha még szereti, mindenképpen szakítsak vele? Mi már jó ideje együtt vagyunk.


2015. jún. 12. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

*Talán még érez iránta valamit?


Igen, csak leplezi az érzéseit az előadásával.

2015. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyűlöletet és a szerelmet egy hajszál választja el. Aki nem érdekel az közömbös, nem vált ki semmilyen érzelmet.
2015. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 To7ka ***** válasza:

Azért konkrétan szakítani azonnal, mert utálja az exét... Egyetértek az előttem szólókkal, ha valaki túllépett közömbös lesz. De az én egyik exem megmagyarázhatatlan okokból nagyon utált (inkább saját magát hibáztatta a hülye viselkedéséért de rajtam töltötte ki hónapokig mint mesélték), de ez az utálata ellenére fenntartott és azóta egész ügyesen menedzselt egy jól működő kapcsolatot.


Ültesd le beszélgessetek. Meséld el a Te érzéseid, kérdezd az övéit, vagy inkább mesélje el, hogy hogyan is történt az elválás, honnan az utálat (ha még nem tette).

Ha nem hajlandó erre a beszélgetésre akkor jah, simán lehetsz csak egy hiánypótló, a pasik mostanában annyira félősek és töketlenek hogy nem mernek egyedül maradni, inkább az első velük szembejövő lánnyal összejönnek és tönkre teszik szegényt mert még az exükbe szerelmesek és egyáltalán nincsenek rendben fejben... Ismerd fel és kerüld el ezeket!:)

2015. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen törvényszerű. Mivel a gyűlölet és szerelem elég intenzív érzelmek, létezhet egymás mellett mindkettő vagy következhet egyikből a másik, de teljesen meg is változhatnak az érzelmek bizonyos események hatására. Ha van oka gyűlölni, akkor legfeljebb az lehet a panaszod, hogy nem lépet még túl a megaláztatáson, és gondol rá. Ez nem azt jelenti, hogy szereti. Majd ha elfogadja az eseményeket, akkor közömbös lesz. Én éveken át utáltam az exem, mert durván visszaélt a bizalmammal és megkárosított. Mostanra közömbös, bár elégtételt sosem kaptam.. ettől függetlenül a gyűlölködő időszakban sem szerettem, sőt..
2015. jún. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!