Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó egy férfinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy férfinak a (mostmár csak volt) barátnőjének a barátnőjéről hazudozni?

Figyelt kérdés
Pár napig vigyáztam a barátnőm kutyájára az ő távolléte alatt, majd a barátja vette át. Szakítottak nem sokkal később, 9 év kapcsolat után. Rá 2-3 hónappal elutaztunk a barátnőmmel, 2 nappal a visszatérésünk után ez a férfi egy hazugsággal feszültséget okozott köztünk. Azt állítja, hogy én le akartam vele feküdni, de ez hazugság! Tudom, hogy ùjra össze akar jönni a barátnőmmel, de énrólam miért kell hazudni? A barátnőm is kivan, 2 éve barátnők vagyunk, a pasival 9 évig együtt volt, nem tudja, kinek higgyen.

2014. okt. 16. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem elegáns, de néha hatásos a manipulatív, szemét taktikázás is. Férfiként úgy gondolom, hogy barátnőd volt pasasa úgy kalkulál,hogy ha barátnőddel elhiteti, hogy Te rá vagy kattanva, attól barátnőd szemében újra kívánatosabb lesz (építve arra, hogy a legtöbb nőnek vonóbb az olyan férfi, akit más csajok is körülrajonganak).
2014. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én valami beteges birtoklási vágyra gondoltam... A pasinak állítólag barátai sincsenek.
2014. okt. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!