Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Hogyan szerettek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Hogyan szerettek bele egy lanyba? Mit ereztek olyankor, honnan tudjatok, hogy ez szerelem vagy csak vonzodas?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Onnan ha a közelében vagyok, vagy ha rágondolok minden bajom elszáll...és egy nagyon jó érzés elönt.
2015. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Úgy kezdődik nyilván, hogy megtetszik az illető lány, mármint külsőleg, aztán a személyisége vagy építi ezt a vonzalmat, vagy rombolja. Ha aranyos, vicces, jól el tudok vele lenni, meg úgy érzem, hogy ő is kedvel engem (ez az utolsó sajnos nem mindig feltétel), akkor elég hamar belé tudok szeretni. :)


20/F

2015. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Buford Tannen ***** válasza:
Első leírta.Bár ez az illuzió úgyis elszáll.
2015. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szex után kiderül
2015. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először nem tartottam szépnek, de sokat beszélgettem vele, mert aranyos, aztán azon kaptam magam hogy minden lányt, akit meglátok mondjuk az utcán, hozzá hasonlítom, és egyik se tetszik úgy mint ő. A hangja, a szeme, a gesztusai. Nem is sorolom. Olyan kedves, őszinte, egyenes, türelmes, és ilyen kiméletesen még egy lány sem ejtett pofára. Csak legyen boldog, ha nem is velem, de legyen boldog.
2015. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépem megfogalmaztad az utolsó mondatodat. És milyen furcsa az élet, kezdetben nem is tetszett, aztán mégis, majd mégsem jött össze. De túl tudtál lépni rajta, ez nagyon jó.
2015. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kénytelen voltam túllépni.
2015. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!