Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti huszonévesen mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti huszonévesen mennyit vártok a lányra? Szexre is gondolok, meg hogy meddig udvaroltok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én most félévnél tartok...
2015. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Néhány órát. Többet minek?
2015. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A parom 18 evesen ismert meg en 15 voltam akkor es ket evet vart ram.

18/L

2015. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pár hétig várok maximum.

18 évesen még több hónapot is. De így 30 évesen már...

2015. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Semeddig. Nem azért vagyok egy nővel, mert várom mikor dughatom meg, hanem azért mert öröm vele lenni.
2015. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Udvarlás + 2-3 hónap mikor már kapcsolatban vagyunk! Szerintem ha addig nem tudja eldönteni, hogy akar e velem komoly kapcsolatot, akkor az nagyon rossz jel!
2015. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdés nagyon jó. Kb. 3-4 hónapot szoktam várni, de utána is lehet, csak legyen kémia.
2015. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 honapot.
2015. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attol is fugg, mennyire erosek az erzelmeim iranta. Volt ugy hogy egy hetig tettszett, es volt ugy is, hogy majd' fel evig vartam ra. Most szerelmes vagyok egy lanyba kb. ket honapja, joban is vagyunk, tettszem is neki, csak egy bokkeno van. Van baratja.. es barmennyire is kedveljuk egymast, ugy tunik, hogy komoly ez neki sajnos..:(( nem volt meg baratnom, es benne erzem, h tenyleg osszeillenenk, igazi rokon lelkek vagyunk. Ra, ameddig erzelmeim lesznek iranta, varni fogok, persze ha akad mas lany akit szinten megszeretnek, talan tovabb tudnek allni, de hozza tenyleg nagyon vonzodom, nemcsak szexualisan. Sok lany tettszett, de ot nem felejtenem el.. Am kb 3 honapja vagyunk joban.
2015. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MolotovPunk ***** válasza:
Maximum 1-2 hónapot.
2015. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!