Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normálisnak számít, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak számít, ha valaki szingli huszonévesen?

Figyelt kérdés
Véget ért egy hosszabb kapcsolatom, kb. egy éve. Elég csúnyán lett vége, megviselt, és úgy érzem, kiégtem érzelmileg. Próbálkoztam társkereséssel, de nem találtam megfelelő partnert. Exem iszonyatosan gyerekes, egy évvel a szakítás után is könyörög, hogy bocsássak meg neki, pedig ő dobott el. Én már tovább lépnék, a jövőmet építgetem, tanulok. Most a párkeresést hanyagolom, mivel csak éretlen alakokat fogok ki. Úgy érzem, hogy még nincs itt az én időm, ráadásul nehezebben is engedek közel magamhoz bárkit is. Tudom, hogy nem számít mit gondolnak mások, de kicsit kellemetlen, amikor ismerőseim mesélik a szerelmi történeteiket és én nem tudok mit mondani, mert nincs párom. Egy ideig biztos, hogy nem is lesz, mert nincs lehetőségem ismerkedni. A szórakozóhelyek felejtősek, suliban pedig lányok között vagyok. Az éretlenség mellett még az is megnehezíti a dolgomat, hogy a legtöbben nem itthon tervezik a jövőjüket. Nem találok olyat, akivel hasonló lenne a gondolkodásunk. Pedig nincsenek nagy elvárásaim, ezt többen meg is jegyezték, hogy nem "várok el lehetetlent".
2015. márc. 26. 01:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Normális, miért ne lenne az?
2015. márc. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kicsit kínosan érzem miatta magam. A legtöbb korombeli már családot tervez. Mire én eljutok odáig, és találok egy komolyabb férfit, tapasztalatlan leszek hozzá.
2015. márc. 26. 01:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nyitott vagy, hamarabb rád talál majd az igazi mint hiszed.
2015. márc. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:

Hm,ismerős,én is inkább maradnék.


Miért hagyod,hogy felszakítsa újra a sebeket az exed?

Amúgy ez nem abnormális dolog,nem szabd erőltetni,majd alakul valahogy.

2015. márc. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedvesem!


Én is kérdezhetném magamtól, hogy (2003) 13 éves koromtól, egy könnyebb kamaszkori kipróbálás után, miért nyomtam el magamban a homoszexuális vágyat egészen 2014 márciusáig? Bár voltak kalandjaim, de szerelemre is vágyok, most leszek 24 éves. Nem sírok.

2015. márc. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5. mert puzi faty
2015. márc. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
(nem sértésnek szántam)
2015. márc. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem hagyom, csak annyira pofátlan, hogy többszöri kérésem ellenére sem hagy békén. Amióta nem álltam vele szóba, a tesómon keresztül informálódott rólam.

Gyűlölöm azt, akivé vált, de hiányzik az, amikor még jól kijöttünk egymással. Nem tudom, mi változott meg ennyire, de már lényegtelen, mert nem tervezem, hogy újra vele legyek. Akkor inkább vénlány leszek. :D

2015. márc. 26. 01:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Normális dolog, de kérdés, hogy te jól érzed-e magad így. Ha nem, akkor ne hanyagold a témát, bármikor összefuthatsz egy normális alakkal. Ismerkedni tényleg nem könnyű manapság. Azt hittem, hogy a nőknek könnyebb dolguk van a társkeresőn, de ezek szerint nem így van. Sajnos férfiként nekem is elég rossz tapasztalataim vannak a társkeresőkkel. Úgy látszik, hogy aki ott keres párt, annak gyakran oka van, és itt nem az idő hiányára gondolok, hanem például problémás személyiségre. Azért feladni nem kell, biztos vannak kivételek, csak ki kell várni.
2015. márc. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Szeretem azt a nőt, aki melletted lettem... de téged nem"


Gondolj bele, ha ülnél a semmiben, akkor érzelmileg nem fejlődnél semmit. Így meg igen. Még ha gyűlölni is fogod az emberiséget, legalább valami történt. Aztán majd úgyis megtörténik a csoda (vagy nem).

2015. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!