Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit tehetnék?

Figyelt kérdés
teljesen megkeseredtem, elegem van az életből és a lányokból is. Többnél próbálkoztam de mindegyik durvábban és durvábban utasított vissza. Megaláztak mások elöt, a lelkembe tiportak. mára teljesen megutáltam a nöket, lenézem őket, semmi komolyról nem lehet velük beszélni, végtelenül ostobák, felszínesek, és ha elhívom valahova őket akkor azt gondolják meg akarom őket dgni. Teljesen belefáradtam a keresésbe, elveszítettem az érdeklődésemet és vonzalmat a lányok íránt mert egyszerűen nekik csak az kell hogy jól megassza egy menő csávó és kész.

2015. jún. 14. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
"teljesen megkeseredtem", eddig stimmel. De a hibáztatást/önsajnáltatást nem kéne.
2015. jún. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Értsétek már meg, hogy az élet nem csak annyiból áll, hogy milyen kapcsolatod van a nőkkel.


Szabad vagy, időd van, teljesedj ki...

2015. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"azt gondolják meg akarom őket dgni" vs "nekik csak az kell hogy jól megassza egy menő csávó"

Valahogy azt gondolom, hogy jól gondolták. Biztos rossz érzés, hogy átlátnak rajtad ezek az ostoba, felszínes lányok. Még ha okosak lennének, akkor valahol érthető lenne, de így aztán tényleg megalázó az egész. Szerintem gubbassz a szobádban és zabálj bánatodban, amíg akkora nem leszel, hogy ki se férsz az ajtón.

2015. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!