Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom újra meghóditani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom újra meghóditani a volt páromat, hogy akarjon engem? Mit tehetnék nagyon szeretem még 11 hónap szakítás után is.

Figyelt kérdés
Már 11 hónapja szakított velem de ettől függetlenül találkozunk néha és telefonon meg Facebookon tartjuk a kapcsolatot. Ő már sajna nem szerelmes belém csak vonzódik hozzám. Néha van köztünk szerelmeskedés is. Teljesen nem tudunk egymástól elszakadás. Volt mikor azt mondta hagyjam békén aztán később ő keresett meg. Olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy csak kihasznál mert nem talál magának másik nőt. Egyébként kamionsofőr de a prostik nem érdeklik őt. Meg amúgy is mindent meg szoktunk beszélni. Sajna néha egymás agyára megyünk de ettől én még most is ugyanúgy szeretem.

2015. máj. 2. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:

ez se veled se nélküled dolog, nem tudtok elszakadni de már szerelem nincs

nem azt mondom h kihasznál inkább azt h ez barátság extrákkal ebből nem lesz hosszútávú dolog ne áltasd magad már nem szeret úgy ahogy te szeretnéd

2015. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom nem szeret szerelemmel de vonzódik hozzám mert mondta. Mindig őszinték voltunk a másikhoz. Ő is próbálkozott másnál de nem ment neki ahogy nekem sem. Az is valami szerintem mikor a napokban, felfelhivott, hogy van e kedvem vele menni az egyik kamionos útjára. Mondta nem akar egyedül menni de erre elhivhatott volna mást de nem tette. Nem tudom elengedni és nem is akarom őt mert még mindig szeretem. Az is valami szerintem mikor mondta nekem hagyjam békén. Meg is tettem ahogy kérte erre még ő keresett meg. Volt mikor azt mondta hívjam gyakrabban volt mikor azt ne. Nem tudok rajta kiigazodni. Mert nem tudom valójában mit akar. Mert beszéltük, hogy nem jó ez a se veled se nélküled kapcsolat és tegyünk valamit. Akkor éppen próbáltam mással ismerkedni amit kért de nem volt az jó nekem még akkor sem ha az a srác tök kedves és megértő volt. Akkor mikor szóba került, hogy végül mi legyen látszott rajta zavarja, hogy mással randizok. Elkezdett sírni amit nem nagyon szokott. Végül azt mondta minimális esélyem van, hogy újrakezdjük mondom hurrá. Ennek köszönhetően mivel tisztességes vagyok elküldtem a másik srácot, mert nem akartam az érzéseivel játszani. Akkor mondta a volt párom kár volt. De azt vettem észre magamon, hogy bármit tesz is akarom őt. Az sem érdekel ha csak kihasznál mert addig is velem van csak nagyon fáj a hiánya. Meg hozzáteszem eddig nem igen jártam sötét színű ruhákba mostanában meg nem igen szeretek világosban járni. Igaz akartunk régen gyereket is elvetéltem ezt is jelzi a ruhatáram. Meg annyira szeretem, hogy még a keresztnevének az első betűjét is magamra tetováltattam pedig alig bírom a fájdalmat de nem érdekel ez. Ő is szereti a tetoválásokat mert van pár darab rajta így tetszett neki az enyém. Szóval tanácstalan vagyok mit kéne tennem. Mert már azon is gondolkodtam, hogy ha mással jönnék össze akkor vele is le kéne feküdni de valahogy még a gondolata is rémiszt, de ha meg vele az nem zavar. Ezért is kérdem, hogy hogyan is szerezhetném vissza teljesen. Azt tudom szerelem nélkül nem akarja de szeretném meghóditani újra. Olyan nagy vágyam ez? Nem ő volt az első párom de abban igen, hogy azt mondta régen örökké engem akar és gyereket is tőlem. Amit bizonyított is párszor. Tudom án rontottam el a dolgokat ami nagy fájdalom nekem, de képes vagyok érte küzdeni meg változni. Csak az a baj ezzel, hogy idegesítem vele a környezetem. Pedig nem akarom és senki nem ért meg, mit akarok még tőle. Szent beszédre meg nincs szükségem, hogy felejtsem el majd lesz jobb. De azt érzem nála jobb nincsen. Próbálom a hibáit is elfogadni amik nem igazán mentek de most jobban. A napokban is mondta jó volna együtt nosztalgiázni közösen filmet nézni. Szóval tényleg nem tudom mi lesz.
2015. máj. 2. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!