Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha akarata ellenére elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akarata ellenére elmegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Semmi jóra nem vezet ha odamegyek a lányhoz akiért rajongók, ha ő zaklatónak tart és tudtomra adta hogy nem akar tőlem semmit.
2015. jún. 15. 07:37
 1/9 Költőnő? ***** válasza:
s akkor mi is a kérdés? Csak mert a főkérdést meg is válaszoltad.
2015. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erőszakoskodjak vele vagy szenvedjek örökké hogy nem láthatom?
2015. jún. 15. 07:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy próbát megér. De tényleg csak egyet.
2015. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"zaklatónak tart" "nem akar tőlem semmit "

Mi a kérdés?

Ne menj oda,csak rosszabb lesz.

Ha már mindenképpen oda akarsz menni,akkor várj pár hónapot,amíg lecsillapodnak a kedélyek, de annak meg sok értelme nincs,hogy hónapokig várj rá...

Szal storno.

2015. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 éve várok. A tegnap is késő lenne!
2015. jún. 15. 08:20
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
ha a tudtodra adta, h nem akar semmit, akkor nem akar semmit, ne zaklasd.
2015. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 év alatt nem jutottál el odáig, hogy elfogadd az ő döntését? Valóban nagyra értékelheted őt, és tényleg azt részesíted előnyben, hogy ő boldog legyen.. ezért akarod erőszakosan rávenni olyasmire, ami neki nem jó, igaz?
2015. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mégis, mi értelme lenne? Most őszintén, egy ilyen megmozdulásodtól mit vársz?


Ha erőszakoskodsz vele, holott ő megmondta, hogy nem érdekled, tisztán a tudtodra adta, akkor nem tudom, mire számítasz. Vagy most fogadod el, hogy soha többet nem láthatod, vagy egy feljelentés és távoltartási végzés után. Nem hiszem, hogy bármi pozitívat is elérnél ezzel nála. Ha zaklatónak tart és kijelentette, hogy nem akar semmit, akkor tényleg elképzelni sem tudom, miért erőlteted még tovább. Ez miért lenne jó? Csak még a mostaninál is jobban meggyűlölne. 2 éve? Nőjj már fel, ennyi idő alatt csak az nem lesz túl a másikon, aki nem akar.

2015. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem is akarok mert mindenképp ő kell! Nem tudom elfogadni amúgy hogy nem akar engem.
2015. jún. 15. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!