Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megfogja érteni hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Megfogja érteni hogy nekem bűntudatom van attól hogy találkozunk annak ellenére hogy csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

Van barátom, és nagyon szeretem. Viszont van egy fiú barátom akivel tényleg nagyon jóba vagyunk és nagyon élvezzük egymás társaságát és felhúzzuk egymás kedvét...ilyen testvéri viszonyként tudnám leírni:)

Viszont nekem bűntudatom van ettől. Van barátom és más fiúval találkozok megyünk pizzázni hülyülni kocsikázgatunk...és nem tudom...szeretném megmondani a fiú barátomnak hogy nekem ez így rossz érzés bármennyire is szeretem mint barátot...szerintetek megfogja érteni? Vagy felesleges hogy bűntudatom legyen ha csak barátok vagyunk?



2015. febr. 28. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl komplikálod.
2015. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal, ha nem zavarja ne legyen bűntudatod.
2015. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a barátomat már az is zavarta hogy beszélgetek vele...
2015. febr. 28. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiu lány között nincs barátság (tudom most jönnek a hsz hogy mért ne lenne) az egyik fél úgy is többet fog érezi a másik iránt! Van pasid és te egy másikkal mész el ide oda? Döntsél és zárd le az egyikkel a kapcsolatot vagy minimalizáld a haverral a találkozásokat ha nem akarsz további konfliktust!
2015. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól írta az előző hozzászóló!

Férfi és nő között nincs barátság, csak nagyon speciális esetben (pl együtt nőnek fel, és nincs vonzalom egymás között) de még ez is necces.

Én negértelek, de te is értsd meg.

Lehet te nem vonzódsz hozzá, de a te "barátod" érez irántad valamit, különben nem foglalkozna veled. Ilyenek a pasik.

És innentől kezdve ez nem barátságnak hívják.

Az ember nem akarja megd..ni a barátait.

Ha pedig nem hiszel nekem, teszteld le.

Írd le egy papírra, hogy ne haragudj, de ez egy barátság teszt. Ha elbuksz a játékban, meg kell szakítanom veled a kapcsolatot.

Hajtsd össze, és tedd a zsebedbe.

Teremts olyan helyzetet, hogy belekezdhessen...

Ha tévedek, a biztosíték a zsebedben lesz, hogy csak egy teszt volt, de gyanítom, hogy nem lesz szükség a magyarázatodra... és elbukik a te kis barátságod.

2015. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
persze minek bűntudat.majd részegen ezis megb**sz mint a nagy barataid:)
2015. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!