Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jobb olyan nővel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb olyan nővel együtt lenni, akinek még soha nem volt barátja?

Figyelt kérdés
nem csókolózott még,szűz.
2015. jún. 15. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a férfi. Ha olyan barátnőt szeretne, akit a tapasztalatlanságából fakadóan könnyebben formázható és élvezi, hogy ő vezeti új terepekre a lányt, akkor egy ilyet választ. De sok férfi a másik végletet is szereti, mikor a nőnek már van egy bizonyos nézete a párkapcsolatokról, és tudja, hogy hogyan kezeljen bizonyos női-férfi ellentéteket, ez is vonzó lehet a férfinak.
2015. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ez az "új terepre vezet"?
2015. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiú ismerőseimmel múltkor ezt kiveséztük, mert egy sráctól akivel ismerkedtem (ő szólított le, hogy tetszem neki) megkaptam, hogy egy ribizli vagyok, amiért 24 éves koromra volt már volt 2 komolyabb (több éves kapcsolat) és 2 alkalmi kapcsolatom (pár hetes-hónapos).


Az egyik vélemény szerint a teljesen szűz nővel el lehet hitetni, hogy ez a jó, és mivel nincs összehasonlítási alapja nem izgulnak annyira, hogy na itt most teljesíteni kell. Így általában jól is sikerülnek az első alkalmak. Plusz egész biztos nem kell attól félniük, hogy valamit elkapnak. Viszont negatívum, hogy a leányzó nem tudja, hogy mit szeret, hogy szereti. Teljesen zsákbamacska. Egy kevés tapasztalattal rendelkező nő is legalább azt tudja, hogy mondjuk naponta vagy hetente kívánja a szexet vagy csak minden másnap. (húsvét, karácsony :D) Illetve, hogy mennyire bevállalós. Mert sok szűz lány hangoztatja, hogy ő mennyire benne lenne az orálban, a konkrét szembenézésnél meg rájön, hogy ez undorító, vagy fordítva.


A szexet félretéve pedig vannak olyan párkapcsolati dolgok, amiket úgymond tanulni kell. Kompromisszum készség, tolerancia, stb. Arról nem is beszélve, hogy más ábrándozni egy kapcsolatról, mint benne élni. Lehet nem is tudja magáról a lány/nő, hogy egy féltékeny hárpia, ez csak párkapcsolatban derül ki. Vagy mondjuk, hogy a szirupos cukiskodástól hányingere van és még lehetne sorolni, amik elképzelve mások.


Tehát lehet az írásom alapján úgy tűnik a tapasztalatlan lányok ellen vagyok, pedig nem! Csak a férfi részéről kellő türelem kell, a nő részéről meg rugalmasság, hogy merjen laza lenni, kezdeményező és valamilyen szinten bevállalós legalább egyszer próbáljuk ki fajtán, nem pedig kategorikusan elzárkózóan.

2015. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez igazából a férfitól függ. Van, aki nem tartja előnynek.


Ami előny lehet (én is szűz voltam meg csókolózni sem csókolóztam még majdnem 23 évesen, amikor összejöttem a ma már vőlegényemmel):

-az jó érzés tud lenni, ha ő vezetheti be a szexualitás mámorító világába a lányt, ő okoz először élvezetet stb.

-a lánynak nincs viszonyítási alapja (ami ugye lehet negatív is ránézve, ha rákérdez, hogy az exnek milyen hosszú volt a farka, jobb volt-e az ágyban, milyen gyakran vitte el a lányt szórakozni stb.)

-ha már tényleg nő, akkor ragaszkodóbb típus lesz, mert tudja, milyen rossz egyedül élni, és nem az a típus lesz a leggyakrabban, aki jódolgában azt se tudja, mit csináljon, és unatkozásból szakít, mert úgyis lesz egy másik majd vmikor

2015. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Szűz lányt azok keresnek felnőtt fejjel akiknek kicsi a farkuk. Így a csaj szemében ők lehetnek a felistenek mert még nem tudják milyen egy jobbal lenni.
2015. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!