Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket nem viselt meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem viselt meg, amikor elmúlt a szerelem a párotok iránt? Vagy amikor neki múlt el irántatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy szinte már kőbe vésett dolog, hogy egy idő után a nagy lángoló szerelem is lecsillapodik és az ember már nem lesz szerelmes, csak szeretni fog. Persze mélyebb a dolog, de már nincs rajongás, se olyan tűz meg vágyódás. Állitólag...Nekem volt egy 6 éves kapcsolatom és tény, hogy utólag jöttem rá, hogy a megszokás nagy úr volt, de még úgy éreztem szerettem és nagyon fájt a végén, szóval nem tudatosult bennem igazán, hogy én kiszerettem volna. Veszekedések voltak meg megromlott kapcsolat,de nem éreztem azt. Most van új párom lassan egy éve és hát iszonyat szerelmesek vagyunk egymásba és boldogok vagyunk. Sosem éreztem ilyet és Ő sem. Ma elgondolkodtam azon, hogy hogyan érintene, ha 1x közölné velem, hogy már nem szerelmes, de szeret nagyon. Vagy ezt nem szokás megosztani a másikkal? Bevallom én érzékeny vagyok a szeretteimre, szóval szerintem én nagyon a szivemre venném. Pedig tudom, hogy nem lehet örökké szerelmes az ember (bár kitudja..) Buta kérdések ezek, de kiváncsi vagyok a tapasztalatokra :)
2015. jún. 15. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
huhh hát ez nekem elég nehéz ügy az életemben, mert nálam az a nagy tomboló szerelem max 3 évig tart, és én utána képtelen vagyok szexuális együttlétre. :(
2015. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Persze örökké tartó szerelem igen ritka jelenség. Valószínűleg még nem találtad meg az igazit. Saját példából mondom, hogy sokszor mondja anyukám édesapámnak, hogy "soha nem voltam még ennyire szerelmes" (már 26 éve együtt vannak) :) Tarts ki majd megtalálod :)
2015. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

6 éve vagyunk együtt, az elején nálunk is tombolt a szerelem, aztán a 3. év környékére szépen lecsillapodott. Nyilván, a szerelem nem tart örökké, de ez rendjén is van így. Én úgy vettem észre, hogy a harmadik év után egy új, magasabb szintre lépett a kapcsolatunk. Tenni kell azért, hogy a kapcsolat ne laposodjon el, ne megszokásból legyünk a párunkkal, ez pedig nem mindig könnyű. Nekem az a véleményem, hogy egy jó kapcsolat alapja az őszinte kommunikáció és a jó szex. Na most jó szex nincs őszinte kommunikáció nélkül, mert el kell mondani, hogy mit hogyan szeretnél vagy nem szeretnél, meg kell hallgatni a partnert, hogy ő mit és hogyan szeretne, és ha nem is találkoznak teljesen az elképzelések, akkor valam kompromisszumot kell kötni vagy áldozatot hozni. Természetesen mindkét félnek. Viszont ez meg nem csak a szexre igaz, hanem úgy általánosságban mindenre.

Volt egy olyan időszak a mi kapcsolatunkban, amikor úgy éreztem, hogy elmúlt a szerelem, ugyan szeretjük egymást, de valahogy ez kevés. Többre vágytam, rózsaszín ködöt akartam. Aztán ezt elmondtam a férjemnek, aki tök jól fogadta, sőt, bevallotta, hogy kezd ő is így érezni. Aztán azt mondta, hogy figyelj, oldjuk meg. Tegyünk a kapcsolatunkért. Elmentünk egy hosszú hétvégére, ahol tényleg csak egymással foglalkoztunk, rengeteget beszélgettünk, pihentünk, tényleg EGYÜTT voltunk, nem csak egymás mellett, szeretkeztünk, stb... Hazafelé a kocsiban végig gondoltam a hétvégét, és megint éreztem a pillangókat a hasamban, örömmel töltött el, hogy megtudtuk beszélni és változtatni tud(t)unk. Van, hogy nem is kell hosszú hétvége, csak egy pár óra és egy jó borocska meg egy őszinte beszélgetés. Szerintem ez a nyitja egy jó kapcsolatnak, hogy merj őszinte lenni a másikkal, és ő is veled.

2015. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettes: most érzem úgy,hogy megtaláltam azt az embert, akivel leélném az életem és Ő is velem. Miről beszélsz? :D
2015. jún. 15. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Bizonyára tul fiatalok vagytok még ! A szerelem csak kémia .. Sokkal fontosabb ami utana jön . Az az érzés , az igazi összetartozás mindent felülír. Hülyeség , hogy elmúlik a vonzalom , a tűz , a rajongás . Lehet nem fognak mindig pillangók repdesni az ember gyomrában , de valami sokkal mélyebb , tisztább érzés lép a helyére . Tudom .. 13 éve vagyok a párommal , nem adnám őt semmiért , senkiert !!!! 😊
2015. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket :) Persze, tudom, hogy van kémiai háttere is a dolgoknak és hogy a szerelem érzése csillapodni fog és sokkal fontosabb dolgok kellenek egy kapcsolathoz, házassághoz, de úgy gondolom, hogy nekem kell a szerelem, mármint nem tudnék olyan emberrel párt alkotnim akivel csak jól megvagyunk és nem vagyok szerelmes belé. Ez van. A szex is sokkal jobb igy számomra. Fiatalok vagyunk még, de ez nem azt jelenti, hogy nem mélyen szeretjük egymást. Nem csak szerelemmel szeretem, hanem szeretem, mint embert, mint barátot is, amolyan csapatot alkotunk és ez bazi jó érzés. Egy személy betölt sok kis szerepet :) Pusztán nem tudom, hogy engem hogy érintene ha x év múlva a párom már nem rajongana értem és nem lenne szerelmes belém, mint most. Biztos már akkor más leszek, de mostani fejemmel elég rosszul érintene :D
2015. jún. 15. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Èn a férjemet még a mai napig úgy szeretem mint az elején. Elsem tudnám képzelni magamt mással.

8 éve vagyunk együtt van 2 gyerekünk.

Az elsö 1-2 év igazán eröteljes szerelem volt, de még most is ugyan az az érzés fog el, ha elkezdi csókoldatni a nyakamat, vagy igazán megdobban a szivem ha oda súgja, hogy szeret. Ha romantikus filmet nézek, akkor mindig az jut eszembe, hogy nekem pont egy ilyen kapcsolatom van, a férjemmel pont ilyen nagy volt és van a szerelem.

Ö is még mindig imádattal van felém.


Voltam elötte férjnél 5év kapcsolat volt. Ès úgy mentem hozzá hogy már nem szerettem, csak a te teoriád élt az agyamba, hogy minden szerelem elmúlik. Elején sem volt nagy lángolás, de jó volt vele, de ennyi.

Ha romantikus filmet néztem, mindig az jutott eszembe de jó volna ezt átélni, azt amit a szinészek eljátszanak... De azt gondoltam, az csak filmben létezik.


Majd mikor jött a mostani férjem már tudtam, hogy ez más. Ès igen is van nagy szerelem.

2015. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: jó ilyet olvasni :) Én is úgy érzem, hogy teljesen más a jelenlegi kapcsolatom, mint az eddigiek. Van valami megfogalmazhatatlan ebben, nem is tudom. Megálmodtam és megkaptam :) Még csak egy éve vagyunk együtt, de már esküvő/család téma is feljött és nem ijesztett el egyikünket sem, sőt. Én szeretnék hinni abban, hogy valakinek a csókja, puszija még 5-10 év után is bebizseregtet és vissza lehet hozni a nosztalgikus érzéseket a múltból, ha nem is folyamatosan, de olykor-olykor fellángolni. Majd kiderül...... :)
2015. jún. 15. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!