Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez irántam a pasi? már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam a pasi? már kezdek begyogyózni. Ha tetszenék neki akkor miért nem tudja elmondani, hogy mit érez irántam? Nem kisfiú már, szerintem már 30év feletti férfi lehet.

Figyelt kérdés

Van 1 pasi, aki a "kollégám" egy helyen dolgozunk. Még sosem beszéltünk úgy igazán, és még egyszer sem köszöntünk egymásnak.

Ez az egész történet úgy kezdődött, hogy oda kellett jönnie hozzám, és egy idő után a viselkedésemre zavarba jött (elpirult).Aztán másnap ott volt szinte egész nap 1 másik lánynál és onnan nézett engem. Éppen jövök vissza a helyemre és annyira nézett engem, vagyis bámult... én is néztem és szerintem egymás szemébe néztünk.... de ott volt az a bizonyos másik lány, akivel nagyon jól elvan, észrevettem hogy szólt neki, így elkaptam róla a tekintetem a lányra erre ő is a lányra nézett és visszanézett rám, de én már nem néztem annyira mint előbb. Későbbi napokban észrevettem, mintha mindig fel akarná kelteni a figyelmemet... mindig ott volt a közelemben, nem egyszer elment mögöttem, de nem szólt hozzám és nem is köszönt volna vagy valami. Aztán jött 1 olyan nap amikor megint oda kellett jönnie hozzám, kettesben voltunk és úgy viselkedett mintha ott sem lennék... mármint nem nézett rám, nem beszélt hozzám semmi ilyesmi, csak tette a dolgát... de a viselkedése alapján úgy éreztem hogy érez irántam valamit (járt a lába, mint aki ideges és rágózott is mint egy "idegbetegőrült")

Teltek-múltak a napok, hetek. Úgy gondoltam hogy azzal a lánnyal kapcsolatban van, mert mindennap állandóan ott van nála. Nem olyan lány vagyok aki elveszi valakitől a barátját mert kell nekem az illető... ezért már nem néztem rá annyira, sőt mindig lesütöttem a szememet. Még műszak elején mindig láttam hogy figyeli merre vagyok, ott vagyok-e ahol szoktam lenni...

Most már hónapokkal később, kerül egyfolytában, mikor arra jön ahol én vagyok nem néz és figyel hogy ott vagyok-e hanem elfordítja a fejét és direkt néz a másik irányba... múltkor azt vettem észre hogy szerintem észrevette hogy nézek az irányába de nem nézett rám, elkezdte nézni a kezét mintha az óráját nézné csakhogy azt a másik csuklóján hordja.....


Azt még elfelejtettem írni, hogy volt mikor nem csak kettesben voltunk amikor oda kellett jönnie hozzám... akkor tudott normálisan viselkedni ( nem járt a lába, nem volt ideges, rágózni sem rágózott annyira mint amikor csak ketten voltunk...)

mit érezhet igazán irántam ez a pasi??? Mostanában állandóan rágondolok és elfog a sírás... kezdek begyogyózni, sírok miatta és mindig arra gondolok "megakarok halni" , mert elrontattam mindent, hogy, ha akart is tőlem valamit már nem akar... vagy csak játszott velem?


2015. jún. 15. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélgetni vele?
2015. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túl van gondolva ez a dolog... játszott veled?????!!!!!!! Mégis milyen téren? Szerintem az égvilágon semmi olyat nem tett, amiből egyértelműen arra lehetne következtetni, hogy akarna tőled valamit, csak te látsz bele ezt-azt...

Zavarban van, ok... lehet, hogy mindenki előtt zavarban van, akivel nincs közelebbi kapcsolata, ismerek ilyen embereket. Lehet, hogy tetszel neki, de egy zárkózott, szorongó pasi csak akkor lép, ha biztosan tudja, hogy van esélye. Magyarán, ha akarsz tőle valamit, akkor flörtölj vele, egyértelműsítsd, hogy van esélye.


Egyébként felnőtt emberek körében igen ritka, hogy valaki szerelmes levelet ír, vagy odalép, hogy "figyelj, tetszel nekem", inkább helyzetet teremtenek, amiben közelebb lehet kerülni a másikhoz. Ez azonban nem mindenkinek megy könnyen! Jópár harmincas-negyvenes pasit ismerek, akinek problémát okoz a flörtölés, udvarlás, és csak akkor lépnének, ha a nő megadja a kezdő lökést.

Ha te nem ilyen pasira vágysz, akkor inkább másfelé kacsintgass, mert az az érzésem, hogy olyasmit vársz ettől a férfitól, ami nem Ő! Egy félénk, bátortalan férfi sose fog Casanovaként viselkedni, még akkor sem, ha te azt szeretnéd. Ha neked Casanova kell, akkor keress olyat, ha viszont ez a férfi kell, akkor fogadd el, hogy ő ilyen, és nem tud másképp viselkedni, csak ami a természetéből fakad.

2015. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mumusan ***** válasza:
Ha tetszik, akkor tudatosítsd neki. Lehet hogy zárkózott, de esélyes hogy nem akar tőled semmi különöset.
2015. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, még nem beszéltem vele... Majd megpróbálok valamit feldobni ha újra látom, most leállás van, majd 1hónap múlva lesz újra munka.



Szerintem meg egyáltalán nem félénk, bátortalan férfi... zárkózott meg pláne nem az! Honnan veszed? Talán ismered?... akkor bocs! ... jaaaa, hogy nem?!

akkor miért is támadsz le? ismered?

És különben is, hogyha azzal a lánnyal van együtt, akkor mit néz 'bámul' másokat meg; és szemez velük... vagyis velem.

2015. jún. 17. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!