Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon ciki? Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik egy idősebb srác és örülök,hogy egyáltalán "haveri"viszonyba vagyunk.Tegnap egy buliba voltunk,és valahogy a teraszra keveredtünk,és csak ketten voltunk kint.Megsimította az arcom,és felém közeledett,én pedig elhúzódtam,mire megkérdezte,hogy nem akarom?Én pedig mondtam,hogy de,csak nem tudom hogy kell,és ott hagytam.Már bánom,mert csak hagynom kellett volna magam.Azóta még nem találkoztunk,de előre félek,mit fog gondolni.

18L



2015. jún. 16. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem egy "csak puncira hajtok" srác, akkor feltehetőleg többet fog gondolni rólad és jobban fog tisztelni.
2015. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez baromság, hogy jobban fog tisztelni, jézusom.


Viszont szerintem nem ciki vagy hiba, hogy nem hagytad magad. Az enyhe visszautasítás (nem komoly természetesen), valamilyen szintű elhúzódás, elzárkózás sok esetben inkább még jobban felkelti a másik érdeklődését. A könnyű prédát bárhol megkapjuk, de az embernek az kell igazán, amit mégsem olyan könnyű megszerezni.


Nem voltál durva vagy udvariatlan, valahogy úgy érzem inkább zavarban voltál és ezt ő is látta. Szerintem fog újból próbálkozni.


Arra figyelj azért, hogy ne utasítsd el megint rögtön, hanem engedj mindig egy kicsit, de ne mindent.

2015. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

'Megsimította az arcom,és felém közeledett'


De mely részével közeledett? Mert nem mindegy, ez egy sarkalatos pontja lehet a történetnek.

2015. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kretén kommentelők!

Az hogy közeledett felém, szerintem annyit jelent, hogy talán meg szerette volna csókolni!

Okosan, nem hagyta, mert kicsit zavarban volt, mert nem egyéjszakás kalandot keres!

Tudom hogy sokan hígra veszik a leírásokat, és nem írja meg hogy fiú, vagy lány, (mert más a tanács ennek, és más annak) de azért nem kell mindenkit ribinek nézni, és olyan szemét dolgokat válaszolni amiket szoktatok!

Nem csodálkoznék, ha előbb utóbb, itt csak kretén fiúk köpdösnék egymást!

Van itt sok félénk kislány akinek sajnos nincs jobb társasága megkérdezni valakit valamiről!

Kedves mindnyájuknak kívánom hogy LEGYEN!

2015. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs?? Hát most jött egy buliről, ott csak voltak páran.
2015. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó csajjal akivel randiztam,és az első randin le is feküdtünk már több mint 2 éve együtt vagyunk. És dúl a love. 5 évvel fiatalabb. :)
2015. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon ciki, hogy nem hagytad minden előzmény nélkül, valószínűleg csak a pia hatására ébredt kanosság tüzelte srácnak lekapni magad... mostanában ez a divat? Semmi udvarlás, csak buli van, iszunk, aztán a nyelvünket bedugjuk egy alig ismert lány szájába, aztán még ő érezze megalázva magát, hogyha nem volt képes az ilyen szinten durung kezdeményezést elfogadni..?
2015. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!