Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elköltözik a szerelmem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözik a szerelmem! Valaha túl fogok rajta jutni?

Figyelt kérdés
13 éves korom óta szerelmes vagyok egy fiúba..15 éves korom óta kavargatunk,de csak most jöttünk össze márciusban..de nemrég szakított velem azzal az indokkal,hogy jobbat érdemlek tőle és túl jó voltam hozzá.. azt mondta hogy szeret,de nagyon jól tudom,hogy fele annyira sem mint én őt.. ő az első szerelmem,vele volt minden első dolog...és soha nem voltam szerelmes még rajta kívül senkibe..de 2 hét múlva Németországba költözik és ott fog dolgozni! Nem haraggal váltunk el,jóban vagyunk,de úgy gondolom,hogy el kell felejtenem és ezért nem tarthatom vele a kapcsolatot! Hogy legyek rajta túl? Meddig fog ennyire fájni? Az első szerelmet eltudja felejteni az ember? 18/L
2015. jún. 16. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

soha senkit nem tud elfelejteni az ember , nincs delete gomb az agyban csak túlleszünk az illetőn, túltesszük magunk rajta. Csökkenni fog a hiánya, és a végén már alig alig jut eszünkbe.

Ez csak tik tak kérdése.

Az én párom anno Angliába repült ki ....husss...immáron 10 éve.

2015. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Eleinte nagyon fájt, de már másfél év elteltével alig-alig gondolok rá.
2015. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam általában 3-8 év mire elmúlik a fájdalom.


46 / F

2015. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem, én soha nem jutottam túl az első szerelmemen. Pedig csak 3hónapig tartott, le se feküdtünk, megkaptam tőlem az első csókom. Ó, de mindig visszahúz valami hozzá... 2009ben ismertem meg, azután 2010-11-ben szeretők voltunk, ezek után tavaly nyáron újra megpróbáltuk, e ő is elutazott külföldre, és azóta ott él. Hiába vagyok mással. Folyton az eszemben jár és amikor elhaladok akármelyik annói lakása előtt eszembe jut és nagyon hiányzik. Csak a fájdalom múlik, az emléke örökké megmarad...
2015. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!