Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnam visszaszerezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam visszaszerezni az exem?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok a lany 19.En 17 voltam amikor osszejottunk.En voltam az elso baratja.Fel evig jartunk aztan szakitania kellett mivel o nem olyan lazabb csaladbol szarmazik mint en.Szakitas utan volt egy masfel es utana egy eves kapcsolatom.Szerettem oket is de azt a lanyt nem tudom sehogy elfelejteni,szeretem imadom barmit megtrnnek erte,csak olyan sokszor irtam mar neki hogy letiltott mindenhonnan.Pedig ugy szakitottunk hogy o is szeretett es azota neki nem volt senkije.pedig ennek mar jo par eve.Mit tegyek hogy legalabb szoba alljon velem?Se rozsa,se csoki.Valami mas otlet?
2015. jún. 16. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmúlt neki. Ennyi.
2015. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy alkalmat, hogy személyesen fussatok össze valahol, és menj oda hozzá.
2015. jún. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2015. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3.vagyok. Nekem ezek a videók segítettek valamennyire :)
2015. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!