Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diana333 kérdése:

Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés

A volt párommal majdnem egy évet együtt voltunk, de 3 hónapja szakított velem szinte indok nélkül egy veszekedés során.

Én még mindig szeretem őt és ezt el is mondtam neki, de ő azt mondja már nem szeret.

A viselkedéséből meg nem az látszik mintha nem szeretne...

Én már mindent megtettem ami eddig eszembe jutott hogy hogyan kedveskedjek neki, de valahogy semmi nem elég jó neki és mindenben megtalálja a hibát.

Mit tudnék még tenni hogy azért hogy újra egy pár lehessünk?



2014. okt. 25. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

SEMMIT


Akiért harcolni kell, azért nem éri meg harcolni!!

2014. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Add fel nem lesz ennek már értelme. Ha vissza is szerzed semmi jó nem lesz belőle. Ha kiábrándult belőled akkor már mindegy. Lépj tovább. Ha tudsz. Ha nem akkor szenvedni fogsz egy ideig aztán utána jobb lesz.
2014. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ASOT ***** válasza:
Ezért tényleg nem érdemes küzdeni, ez már csak erőltetett lenne.
2014. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!