Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátnőm azt mondja hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm azt mondja hogy?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk és 9 nap múlva jön haza és mondta nekem hogy nem érzi a szerelmet de szeret. Lehetséges hogy hosszú távol lét után újra belém szeret?

2015. jún. 20. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a távkapcsolatot...főleg fiatalon.
2015. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő nekem az igazi és már 1 éve csináljuk még 1 év lenne belőle elvileg
2015. jún. 20. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
CSak nem a külföldi csaj?
2015. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz de igen külföldön lakik
2015. jún. 20. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te írtad azt a másik kérdést hogy ott aludt nála valami pasi ...blabla bla... akkor arra már válaszoltam.

Kár a gőzért szerintem attól hogy neked ő az igazi, még esélyes hogy neki nem te vagy az igazi. Sorry de ez a kőkemény valóság :(


Főleg ha ilyeneket mond amit írtál...szakítás gyanús, csak nem akarja hogy váratlanul érjen a dolog.

2015. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azt a pasis dolgot nagyon szuperül megbeszéltük. és tudod mikor rád néz és néha látod benne azt a valamit amit szerelmes nézésnek hívunk. ezért nem bírom leírni. nem tudom miért rakom fel ide a kérdést amúgy... talán egyszer valaki azt írja h minden rendben lesz. úgysem tud rólunk senki semmit és hát a sztorik alapján meg így én is azt mondanám.. de talán.. ha van ilyen .. akkor miután haza jön és meglátom és ő engem, újra megcsillan valami és mikor megcsókoljuk egymást újra tudjuk majd hogy egymásnak vagyunk teremtve.


Köszi a válaszokat am.

2015. jún. 20. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam hogy fiataloknak nem való a távkapcsolat ( jó... persze senkinek sem való) mert míg nem éli ki úgymond magát az ember addig folyton a szerelemre vágyik , a kedvese ölelésére, meg mindenre ami ezzel jár. Lehet neki mindegy kitől kapja meg ezeket a dolgokat , mert te speciel nem vagy ott most mellette és vágyik ezekre a dolgokra. Értelek én miről beszélsz , nehogy azt hidd hogy nem. Te valószínűleg várnál is rá... ő lehet hogy nem várna rád, ha most azt mondanád legyen vége ...és nem "harcolna" érted , mint most te érte. Kérdés akarsz egy ilyen kapcsolatot amiért csak te "harcolsz"?
2015. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!