Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mivel egészíthetném ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mivel egészíthetném ki a meglepetésem?

Figyelt kérdés

Barátnőmet meghívtam egy nyaralásra Milánóba.


Úgy mondtam neki, hogy kocsival megyünk, mert úgy izgalmasabb, persze titokban már leszerveztem a repülőjegyet.


Úgy szeretném meglepni, hogy Budapesten áthaladva azt mondom hogy nagybátyámhoz beugrok és közben a Ferihegy reptér parkolójába megyek. Itt már fogja sejteni, de még mindig az eredeti nagybátyja sztori lesz, hogy itt találkozunk.


Megkérem, hogy hozza a bőröndöket. Ekkor lesz számára világos a meglepetés.


Még milyen meglepetéseket rejthetnék el az út ideje alatt.


Köszi előre is.



2015. jún. 23. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi meg nem eleg azta hogy engedhetik meg maguknak egyes lanyok h ilyen oasijuk van
2015. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mumusan ***** válasza:
Vehetnél neki egy ruhát a mai Milánói divat szerint. Azt odaadhatod neki leszállás után.
2015. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze meg mit nem masok neg a balatont sem latjak de te baratnod mar korbe utazza az egesz vilagot
2015. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
át mondjuk nekem elég lenne ez az ajandék is .:D mit akarsz ettől többet? :D Ha nem nagyra vágyo akkor megörül ennek a meglepetésnek,nem kell még 100másik :)
2015. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Szuper az ötleted!


Én is egy meglepi utat szervezek épp a férjemnek Malajziába. Ő azt sem tuja, hogy utazunk. Annyit tud, hogy vegyen ki egy szabadnapot a szülinapjára, mert egész nap vele akarok lenni. A főnökével leszerveztem még 10 nap szabadságot.


A szülinapja reggelén korán kelünk pezsgős reggeli 30 db. minitorta tiszta romantika:) Majd megmondom neki, hogy 10 percre el kell szaladnom, mert valami még kell ahhoz, hogy a nap tökéletes legyen.


Majd felhívom, hogy közbejött valami de itt és itt talál egy borítékot, amiben írtam neki egy levelet azt olvassa el. A boríték mellett lesz egy kis csomag is. A levélben le lesz írva, hogy nagyon szeretem, meg, hogy mit jelent nekem és az, hogy bontsa ki a csomagot amiben kisebb borítékokat talál. Minden borítékon rajta van, hogy mikor bonthatja ki. A borítékokban utasítások lesznek.


Pl ilyenek: Borotválkozz meg, zuhanyozz le, csomagolj össze egy hátizsákba 2 pólót, 2 gatyát stb. ami két napra kell. Szállj fel az eekkor induló HÉV-re utazz eddig stb, egészen addig amíg ki nem ér a reptérre.


Én ott fogom várni a csomagokkal. Azt, hogy hova utazunk nem igazán szeretném elárulni, bár arra legkésőbb a check innél minden bizonnyal rá fog jönni.

2015. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!