Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mivel egészíthetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mivel egészíthetném még ki a páromnak szánt ajándékot?

Figyelt kérdés

Nem ünneplünk semmit, csak úgy szeretnék neki kedveskedni. Saját készítésű dologra gondoltam, és ezt úgy valósítottam meg, hogy találtam itthon egy közepes méretű üveget. A címkéjét elől és hátul is leszedtem, mindkét oldalára 2 nagy szívet ragasztottam, leírtam rá, hogy mit érzek, majd pici szíveket szórtam az üvegbe, amiken különböző feliratok szerepelnek. De ezt még szeretném valamivel kiegészíteni. Mármint az üveg tartalmát. Szerintetek?

Lány vagyok


2011. jan. 5. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teszel bele pár gumit akkor az feldobja a hangulatát.
2011. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszra gondoltam. -.-
2011. jan. 5. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:
töltsd fel pálinkával... annak biztos örülni fog :D sőt... most jó ötletet adtál, csak nem papírból, hanem színes műanyag fóliából kell kivágni a szíveket :D
2011. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valami olyan ötlet, ami nem az alkoholhoz és nem is a szexhez kapcsolódik?
2011. jan. 5. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:
kaja... úgyis csak ez a három dolog érdekli a férfiakat :D
2011. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én a helyedbe az üveg aljára kagylókat és csigaházakat pakolnék mondjuk...piros homokra. én hasonlót csináltam páromnak. vettem kreatív hobbi boltba színes homokot, én pl zöldet, mert az a kedvenc színe. arra tettem kagylókat és csigaházakat, azt is abba a boltba vettem, és olyan gyöngyből, amit lehet vasalni, csináltam egy szívet, bele az én nevem kezdőbetűjét és azt összeolvasztottam a szívvel. végül pedig kerestem egy darab parafát, kifaragtam olyan méretre, mint az üveg szája, odanyomtam pillanatragasztóval, a parafa ne legyen kopasz, ezért tettem rá sima folyékony ragasztót, rá egy csillag alakú gyertyát, majd a gyertya köré ismét ragasztó és arra is szórtam homokot és szépen rászáradt. ugyanezt festékkel is meg lehet. aztán fogtam egy szalagot, arra ráírtam pár tulajdonságát, amit nagyon szeretek benne és ráfűztem egy kagylót, amit pirosra festettem. : ) nagyon örült neki, ágya fölötti polcon tárolja és megfigyeltem akárhányszor a szobájába lép, mindig megnézi : )

nem tudom, hátha ezzel adtam valami ötletet hozzá : )

és ha bemész egy kreatív hobbiba, körülnézel, nagyon sok és érdekes dolgot lehet találni. amúgy akár ha van üvegfestéked, csinálhatsz az üvegre pöttyöket vagy akármit, az is díszít. : )

további jó munkát vele : )

2011. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17:43-as válaszoló: Ez nagyon jó ötlet! :) Köszönöm szépen! :)
2011. jan. 5. 17:45
 8/9 anonim válasza:

most így eszembe jutott még, akár kívánság kártyát is tehetsz rá/bele. írsz rájuk dolgokat, amit megtennél neki, vagy tudod, hogy szívesen kérné és ha ő azt kiválasztja, akkor megcsinálod neki. : )

olyanra gondoltam mint: főzöl/sütsz neki valami finomat, masszázs, elviszed valami szép helyre, ami tetszene neki : )


(előző voltam^^)

2011. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De jó ötleteid vannak 17:43-as! :D :) Köszönöm!! :)
2011. jan. 5. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!