Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mi legyen. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mi legyen. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt. Azt tudni kell, hogy év elején volt egy szakításunk, körülbelül 2-3 hónapig voltunk külön. Összejöttünk újra, volt időnk elgondolkodni, változni egy kicsit. Minden rendben volt... Tegnap este nála voltam. Belenéztem a leveleibe. Nem kellett volna... (Szidalmazós kommentek kíméljenek, nem erre vagyok kíváncsi.) Tudtam, hogy beszélgetett pár lánnyal a különlétünk alatt, semmi problémám nincs ezzel, mi mást csinált volna? Én is ugyan ezt tettem. Kiválasztottam egy lányt, elkezdtem olvasni a beszélgetést. Érdekes dolgokat láttam, olvastam, de annyira nem fájt, hiszem nem voltunk akkor együtt. Nem vagyok álszent, én is dumáltam srácokkal.

Viszont... Egy dolog kiszúrta a szemem, azóta bánt. Nem alszom, nem eszem és folyamatos dilemmában vagyok. A lánnyal, akivel beszélgetett, megosztotta azoknak a lányoknak a nevét akikkel együtt szeretne lenni/akik tetszenek neki. 3 név volt ott. A legutolsó a legjobb barátnőm neve... Írta: csak az a baj, hogy ő XY (nevem) barátnője...

Ezt még bőven az összejövetelünk előtt írta. De számít ez, hogy mikor? Leírta. Most nagyon affelé húzok, hogy ennek vége van. Nem hisztiből. De fordult bennem valami. Ez örökké itt lesz a fejemben. Ez állandó konfliktus lehet. Nem tudom...

Mit gondoltok?



2015. jún. 27. 15:33
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Én a te helyedben befejezném ezt a kapcsolatot. Azok a kapcsolatok amúgysem működnek mindig hosszú távon,amiket újra kezdünk sajnos.

Sajnálom,de el kell fogadni,hogy ez a helyzet :// Ha úgy érzed,hogy már nem tudsz úgy ránézni a párodra,ahogy eddig akkor ne erőltesd a dolgot,az neked is csak fájhat.

2015. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ebben a rossz. Ha a barátnőd szép, akkor nem csoda. Lehet rosszul esik, de nem értem , miért akadtál fenn ezen. Ráadásul ha jól értem, azt írta , h az a baj h ő a te barátnőd. Ergó sosem próbálkozna vele. Ez inkább jó pont, h tabunak tartja. Fiú vagyok én ezt másképp látom. :)
2015. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha együtt maradtok akkor azon leszel hogy ne találkozzanak. És veszekedni fogtok miatta sokat. De mivel előtte irta ezt nem vághatod hozzá max meg kérdezed hogy még mindig be jön e neki. Valószínűleg hazudni fog. De előtte érdeklödj
2015. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülök ilyenkor hogy nincsenek barátnőim :) Nem maradnék vele,de nem kimondottan ezért,mert írt egy-két nevet.Hanem azért mert úgy érezném,hogy simán összejönne bárkivel ha én nem vagyok képben,vagy valami gond van.
2015. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbálom elfogadni és megérteni a férfiak nézőpontját is. Igen, szép a barátnőm. És imádom. De tegnap óta, ha igazságtalanul is, féltékeny vagyok rá. :/ Zavar a dolog, nagyon.
2015. jún. 27. 16:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem sem a nevekkel van gondom. Csak azzal az eggyel: a barátnőm nevével.
2015. jún. 27. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!