Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összezavarodtam. Most vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam. Most vajon szerelmes belém? Vagy pasik csinálnak ilyet a barátaikkal?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel régóta barátok vagyunk, mindig nagyon édes volt velem. De sose jöttünk össze, pedig szerelmes volt. Most van barátnője, mégis úgy viselkedik néha, hogy összezavar. Hajnalig beszélgetünk kettesben a kocsijában, ajándékokat ad, mindig érezteti velem,hogy fontos vagyok neki, és elég sokat flörtöl is. De nem hinném, hogy szakítani tervez a lánnyal.
2015. jún. 27. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még téged szeret de nem bír elengedni. A másik lánnyal próbál elfelejteni
2015. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor otthagyhatná és járhatna velem:( de már fél éve együtt vannak.
2015. jún. 27. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivan? Régen miért nem jöttetek össze, ha szerelmes volt? Bezzeg most mikor már van csaja kéne mi? na szálljál le róla de gyorsan... előbb kellett volna gondolkozni ostoba kislány.
2015. jún. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az érzelmek nem múlnak egyhamar.

Az a kijelentésed miszerint járhatna veled elég érdekes. Ezek szerint régen csak azért nem jártatok mert akkor nem tetszett, esetleg volt valakid?

2015. jún. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!