Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Felejtsem el? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el? De nem tudom, nagyon szeretem. Vagy várjak rá kicsit? Teljesen összezavarodtam! Mit tehetnék Én? (Egy tanácstalan, szerelmes, összezavarodott 14 éves lány)

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban akivel jól elvagyunk már elég mély a kapcsolatunk, és rég óta ismerjük egymást, mindent megosztunk egymással. Mindenben segít és kiáll mellettem. Szokatlanul kedves hozzám.. De leehet hogy csak baráti nem tudom. Tegnap beszéltem vele, hogy én a barátságnál többet érzek iránta meg elmondtam neki az érzéseimet. Mondta, hogy 1 hete szakított a b.nőjével és most szünetel nem akar új kapcsolatot. De mondta hogy én is bejövök neki meg rendes vagyok, csak most nem akar megint belekeveredni ilyen dolgokba.. :'(

A legjobb barátnőm azt mondj, ez a szám teljesen rólam szól: www.youtube.com/watch? V=4i-qt-PWvjw


2010. márc. 28. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem adj neki egy kis idod es akar meg ki is alakulhat vmi:)) ne zavarjon a dolog ilyenek vagyunk mi fiuk:)
2010. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a tanácsot :)
2010. márc. 28. 17:35
 3/5 anonim válasza:
sztem is adj időt neki,lehet hogy még nem tette túl magát ezen a szakitás dolgon...ilyenkor minden embernek időre van szüksége ..hidd el ha igaz amit mondott akkor keersni fog ha úgy érzi itt az idő...sok sikert
2010. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van.. bár ő szakított vele a csajal de biztos őt is megviselte a dolog akk :/ köszi azért :)
2010. márc. 28. 20:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemtom mi legyen, teljesen összezavarodtam... Ma mikor suliban voltam szünetben együtt láttam ölelkezni a volt barátnőjével!! O_o :'(
2010. márc. 29. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!