Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy kapcsolat elején nincsen rózsaszín köd, szenvedély és nagy szerelem, akkor az nem jó, később nem erősödhetnek ezek?

Figyelt kérdés
Mármint tegyük fel, hogy az a két fél jól el van egymással, szeretik azért egymást és együtt tölteni az idejüket, kívánják is egymást azért, de mégsem az az erős, intenzív, ragaszkodós dolog ami szokott lenni,bőven nem.
2015. júl. 2. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi kialakulhat.
2015. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
100%

A rózsasín ködöt

elfújja a szél

de a parázsló tűz

kemény, mint az acél

2015. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak az fog ártani neki, hogy ilyen lényegtelen hülyeségeken gondolkodsz, és bebeszéled magadnak, hogy ez tényleg baj.
2015. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem bebeszélem magamnak, tényleg ez a helyzet.

De, ha ez nem rossz, akkor rendben, végülis ez jó hír...

2015. júl. 2. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem... Már maga a kérdés felmerülése is hatással lehet a későbbi érzelmi világodra, és majd erre fogod ráfogni, ha esetleg bizonytalanná válasz a pároddal kapcsolatban.
2015. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom ráfogni , de tény, hogy én már most bizonytalan vagyok, mert nem érzem amit ilyenkor kéne, amit szoktam, mikor szerelmes vagyok.
2015. júl. 2. 17:55
 7/8 BlackSword ***** válasza:

Én anno nem voltam fülig szerelmes a páromba 2,5 évvel ezelőtt és nem volt rózsaszín napszemcsim ... Kedveltem, vonzott mint nő...


A mai napig együtt vagyunk és boldogok is együtt...

2015. júl. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy pasi vagy-e, esetleg lány... Ha pasas vagy és az ELEJÉN nem érezted, hogy a lánnyal boldogan szeretkeznél, akkor soha nem fog eljönni a rózsaszín köd. Nők esetében más a helyzet (szerintem), akár fordított is lehet a helyzet.
2015. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!