Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatba vagyok. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatba vagyok. Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
már egy fél éve távkapcsolatba élünk a barátommal. rettenetes. eleinte oké volt, tudtunk dumálni, megvolt minden. de az utóbbi egy hónapba alig skypeolunk, legfőképp miattam. nincs már kedvem vele dumálni. idegesít a sok kérdezősködése, egyre butább kérdésekkel bombáz meg. nekem a baráti társaságom sokkal elevenebb, mint az övé. Sokat járok bulizni velük, tekeregni, kirándúlni, amíg ő szinte nem csinál semmit a barátaival. Segítsetek kérlek: hogyan szakítsak vele? mit mondhatnék, hogy kevésbé bántsam meg? hogyan hozzam fel a témát?

2014. márc. 16. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő is érzi nyilván, hogy ez nem megy.

Mond meg neki, hogy ez így nem jó neked, boldogtalan vagy.

A szakítás mindig fáj annak akit dobnak...

2014. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de itt nema távolság a gond.

A lényegi kommunikációtok nulla, na meg az, hogy a legfőbb érv számodra az, hogy a haverjai nem züllenek meg csavarognak naphosszat céltalanul, azt hiszem, mindent elmond a kapcsolatok mélységéről, és részben rólad is.

2014. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Simon Belmontnak igaza van.


A lényeg hogy SZEMÉLYESEN beszéld meg ezt vele, ne sms-ben, skype-on meg egyéb ilyen módon szakítsd, mert az nem csak gerinctelen, de gusztustalan is. Face to face, így helyes.

2014. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja nem találkoztunk. nekem egyetem, és munkahely. neki meg fősuli miatt. azért h szakítsak vele csak nem most fogok elutazni Magyarországra. Nem züllésről van szó, hanem arról, hogy én társasági személy vagyok, ő pedig jobban elvan a TV elött , mint hogy haverokat szerezzen. A kapcsolatunk kicsit sem mély, ezt egy szóval sem állítottam. a legfőbb ok nem az, hogy nem megy zülleni...könyörgöm...
2014. márc. 16. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez akkor sem józan szakító érv, hogy ő nem jár bulizni a haverjaival.

Ha veled viselkedne úgy, hogy azt te nem tudod tolerálni, az ok lehet rá. De amit te felhozol, hogy "én társasági személy vagyok, ő pedig jobban elvan a TV elött , mint hogy haverokat szerezzen", az egyszerűen csak kifogáskeresés, találnod kell valami kamu indokot, hogy miért akarsz szakítani vele.


"A kapcsolatunk kicsit sem mély"

Ez feltűnt. Meg az is, hogy szemmel láthatóan nem akarod ezt a kapcsolatot.

Akkor viszont ne kifogásokat keress, meg ne azt keresd, hogy mit tudnál hozzávágni, hanem egyenesítsd ki a gerinced, és mondd meg neki, hogy figyelj, Gézuka (ide a pasid nevét helyettesítsd be), egyszerűen nem vagyok beléd szerelmes, nem érzem azt, hogy ez egy működő kapcsolat lenne, inkább hagyjuk abba.

Ennyi. Nem kifogásokat kell keresni, meg már bocs, de gagyi kifogásokat a fejéhez vágni, hanem erőt venni magadon, és megmondani, hogy mi a helyzet.

2014. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!